Якісна продукція для курців від відомих світових брендів

25 Травня, 2022 0 Від Pawel
Якісна продукція для курців

Куріння для багатьох людей зовсім не є буденною справою. Вони сприймають цей процес як особливий ритуал, у який вкладений той чи інший сенс. Саме тому для його організації варто підходити максимально відповідально. Мова йде про вибір товарів для паління: паперу, машинок, фільтрів, гільз, ароматичних засобів тощо. Їх можна без проблем придбати на офіційному сайті нашого інтернет-магазину ImperiaUA. На сторінці розміщена велика кількість дійсно якісних та перевірених часом товарів від найбільш відомих світових брендів у цій сфері. Якщо вам потрібен папір самокрутний, у нас ви його знайдете по доступній вартості з можливістю доставки по всій Україні.

.

Популярні європейські бренди

Наш інтернет-магазин займається реалізацією продукції винятково популярних та відомих європейських брендів, котрі мають попит серед українських поціновувачів паління. Саме тому на сторінках сайту ви можете знайти цигарковий папір наступних торгових марок:

 • SMOKING;
 • DARK HORSE;
 • MASCOTTE;
 • RAW;
 • MAC BAREN;
 • GIZEH.
 • OCB;
 • COLUMBUS;
 • GULIWER

Для того щоб цигарковий папір купити в Києві, достатньо всього лиш вибрати потрібний вам товар, додати його до корзини та оформити відповідне замовлення на нашому сайту. Протягом короткого періоду часу він буде доставлений за вказаною вами адресою.

.

Чому вибір паперу для паління настільки важливий?

Папір для самокруток — це один з найголовніших елементів цигарки. Від того, наскільки він якісний, залежить, перш за все, можливість тримати форму. При цьому варто розуміти, що папір впливає і на багато інших факторів, серед яких варто виділити такі:

 • простота запалювання;
 • швидкість горіння;
 • смак та запах;
 • безпека під час паління.

У зв’язку з перерахованими факторами, вибір паперу впливає на сам процес куріння в цілому. На нашому сайті ви можете придбати все для самокруток, щоб зробити тютюнопаління максимально безпечним і приємним особисто для вас.

.

Що впливає на вартість паперу?

Перед тим, як замовити фільтри для самокруток, папір для скручування цигарок чи ароматизатори тютюну, потрібно проаналізувати вплив тих чи інших факторів на кінцеву вартість кожного з товарів. Це допоможе здійснити вибір товарів для куріння максимально відповідально.

Серед основних факторів, котрі мають вплив на вартість паперу, покупці нашого інтернет-магазину звертають увагу на наступні:

 • матеріал виготовлення;
 • розмір та форма;
 • товщина листів;
 • колір та ступінь відбілювання.

Якісний та натуральний папір для самокруток — це відповідальне ставлення до свого здоров’я, адже паління може зашкодити тим чи іншим системам організму людини. Це стосується насамперед системи дихання — бронхів та легень. Фахівці відзначають, що найкращим вважається менш вибілений папір, адже він до цього контактував з мінімальною кількістю хімічних речовин.

.

Форма паперу: основні види

Раніше багато людей не надавали значної ваги тому, який саме папір по його формі використовувати для скручування цигарок в домашніх умовах. Наразі ж є можливість придбати абсолютно різні типи листів, серед яких найбільшу популярність мають такі:

 1. Класичний папір. Він має вигляд листків прямокутної форми. Найчастіше їх збирають в «книжечку» для простоти використання. Кількість листів в ній може бути різною — в середньому 50 одиниць. Що стосується довжини, наразі є папір на 70, 78 та 110 мм. Перші два розміри є більш популярними.
 2. Папір зі зрізаними кутами. Основна його перевага — можливість просто та швидко скрутити без виникнення якихось труднощів з цим.
 3. Папір у вигляді кишеньки. Його часто використовують новачки, адже він не потребує спеціальних навичок. Курцю достатньо засипати тютюн у відповідний отвір, після чого — почати процес паління.
 4. Бланти. Назву цей вид паперу, який вперше з’явився у 80-х роках минулого століття, отримав завдяки торговій марці сигарет Phillies Blunt.

Вартість товарів сайту є нижчою, ніж у звичайних магазинах, адже для здійснення діяльності нам не потрібно орендувати приміщення чи платити великі кошти за комунальні послуги. Якщо говорити про фільтр Guliwer ціна на нього в нашому інтернет-магазині є максимально доступною. Це ж стосується багатьох видів цигаркового паперу від провідних європейських брендів представлених в каталозі.