Ароматизатори для тютюну Hipzz

В SMOKY DOGG найбільший асортимент ароматизаторів⭐ваніль✔️ вишня ✔️черешня ✔️шоколад✔️ american blend ✔️ Насолоджуватись курінням з нашими ароматизаторами тепер в 100 раз краще✔️ Тільки оригінальні товари ☝️

У даній категорії немає товарів.

Ароматизовані карти Hipzz

Про ароматизовані карти Hipzz зі смаком чули, напевно, майже всі любителі паління. Мова йде про спеціальні вставки, які потрібно поміщати до суміші для куріння на певний час, під час якого вона насичується відповідним запахом.

Використання таких карток є досить простим, тому з кожним роком вони стають все популярнішими. Нижче ви можете ознайомитись з їхніми основними особливостями, на котрі варто звернути увагу під час придбання подібних товарів в нашому інтернет-магазині Smoky Dogg.

Зручність використання Hipzz

Ароматизовані карти Hipzz в інтернет-магазині ImperiaUа мають значний попит. Це обумовлено, перш за все, зручністю їхнього використання. У наших покупців з цим не виникає абсолютно жодних проблем.

Якщо рідину можна випадково перелляти, то з картками цього не виникає. До того ж ароматизатори-розпилювачі можуть приводити до швидкого отримання досить насиченого запаху. Картка ж віддає його поступово. Це дозволяє курцю регулювати аромат відповідно до своїх уподобань.

Яким чином потрібно застосовувати ароматичні картки Hipzz? В цьому плані варто дотримуватись наступної інструкції:

Відкрийте придбану у нас упаковку та дістаньте звідти карту.

Вставте картку до того продукту, який ви хочете ароматизувати. Найчастіше мова йде про тютюн. Найкраще, коли він буде в пакеті чи закритій ємності.

Почекайте приблизно 30 хвилин. Якщо ви розумієте, що суміш для куріння наситилась запахом в достатній мірі, можете дістати картку звідти раніше зазначеного терміну.

Створіть самокрутку та почніть насолоджуватись обраним вами смаком. Допомогти зробити цигарку вам може наша сигаретна машинка Mascotte.

Таким чином, отримати задоволення від куріння — дійсно просто. Головне — робити все в повній відповідності до інструкцій, зазначених виробником товару. Тоді у вас не виникне абсолютно ніяких проблем з картками, призначеними для ароматизації тютюну.

Доступні ціни Hipzz

Якщо вам потрібні ароматизовані карти, вартість цих товарів не повинна вас лякати. Ці аксесуари для паління є досить доступними у зв’язку з тим, що їх виробництво дешеве.

Крім низької ціни, під час придбання варто звернути увагу і на перелік інших переваг, до яких фахівці відносять:

 • безпечність;
 • простота застосування;
 • різноманіття смаків;
 • екологічність;
 • компактність тощо.

Крім ароматизаторів, в нашому інтернет-магазині ви можете придбати й інші товари для паління, наприклад, єрші для трубок або ж капсули для фільтрів.

Які смаки Hipzz доступні на ринку?

Наразі ринок переповнений різноманітними ароматизаторами для тютюну. Саме тому кожен виробник намагається надати не тільки найпопулярніші смаки, але й деякі унікальні, які дозволяють йому відрізнятись від інших.

Що стосується торгової марки Hipzz, вона пропонує наступні аромати своїх карток:

 • cool mint;
 • lemon;
 • candy mango;
 • cranberry black currant blueberry;
 • ice mint;
 • menthol;
 • strawberry cool mint.

Різноманіття смаків та ароматів дозволяє кожному охочому підібрати саме ту картку, яка дозволить йому отримувати під час паління максимальне задоволення від процесу. Скористайтесь цією можливістю саме зараз — а наш інтернет-магазин ImperiaUа вам в цьому допоможе.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності