Ароматизатори для тютюну Smoks

В SMOKY DOGG найбільший асортимент ароматизаторів⭐ваніль✔️ вишня ✔️черешня ✔️шоколад✔️ american blend ✔️ Насолоджуватись курінням з нашими ароматизаторами тепер в 100 раз краще✔️ Тільки оригінальні товари ☝️

Ароматизатор для тютюну SMOKS burley

Smoks

99 грн Без ПДВ: 99 грн

Ароматизатор для тютюну SMOKS burley

< >
Ароматизатор для тютюну SMOKS слива

Smoks

99 грн Без ПДВ: 99 грн

Ароматизатор для тютюну SMOKS слива

< >
Ароматизатор для тютюну SMOKS virginia

Smoks

99 грн Без ПДВ: 99 грн

Ароматизатор для тютюну SMOKS virginia

< >
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Вишукані аромати Smoks

Стандартний запах тютюну подобається не всім любителям паління. Саме тому багато з них шукають альтернативу: використання різноманітних ароматизаторів для покращення органолептичних якостей сумішей для куріння.

Наразі на ринку можна знайти багато товарів, призначених для цього. Одними із них є тютюнові ароматизатори Smoks, які з кожним роком стають все популярнішими. Це обумовлено цілим рядом факторів, про які піде мова нижче.

Як змінити смак та аромат тютюну: найпростіші способи

Останнім часом все більше людей починає експериментувати зі смаками та способами створення самокруток. У зв’язку з цим виробники товарів для паління покращують їхню якість та функціональні можливості. Наразі існує відразу кілька способів змінювати смак та аромат тютюну. Серед них варто виділити найпопулярніші:

Використання капсул. Це досить зручно, але далеко не всім вони подобаються. По-перше, у зв’язку з тим, що їх потрібно розкушувати. По-друге, капсули не насичують тютюн запахом так, якби того хотілось.

Застосування ароматизаторів. Вони дозволяють отримати досить стійкий запах, який буде створювати дійсно приємне відчуття у процесі та після паління. До того ж його насиченість буде максимальною, адже суть застосування ароматизаторів полягає в тому, що тютюн просочується рідиною.

Створення самокруток з особливих сортів тютюну. Це задоволення — не для кожного. Якщо мова йде про особливі сорти тютюну, вони завжди дорожчі за звичайні. Такий товар не по кишені більшості любителям паління.

Таким чином, якщо ви хочете змінити запах та смак тютюну, краще все ж віддати перевагу використанню ароматизаторів у вигляді рідини. Вони можуть продаватись у пляшечками з розпилювачем або ж без нього. Перший варіант є більш зручним у використанні, адже він дозволяє регулювати кількість застосованої рідини відносно об’єму суміші для паління.

Також пропонуємо купити якісний коричневий папір для самокруток, який дозволить насолодитися міцністю та вишуканим ароматом справжнього тютюну. 

Переваги ароматизаторів для тютюну Smoks

Кожен аромат для тютюну Smoks, вартість якого є досить доступною нашим покупцям, має відповідний попит у зв’язку з тим, що він відрізняється від аналогічних товарів інших брендів кількома перевагами. До них відносяться:

Безпечність. Перш ніж продавати ароматизатори, компанія-виробник попіклувалася про сертифікацію, яка довела, що всі рідини є абсолютно безпечними при їх використанні згідно з інструкцією. Smoky Dogg наголошує на тому, що існують певні правила, яких варто дотримуватись.

Простота застосування. У цьому допомагає розпилювач. Саме завдяки йому можна регулювати те, яка кількість рідини потрапляє на тютюн. Це дозволяє зробити смак та аромат більш або менш насиченими — відповідно до вподобань курця.

Різноманіття запахів. У нас ви можете придбати товари з наступними ароматами: virginia tobacco, american blend, burley, ваніль, вишня, кава, слива, черешня та шоколад. Таким чином, в каталозі присутні як класичні тютюнові запахи, так і досить незвичні. Обирайте саме той, який вам більше до вподоби.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності