Оплата та доставка

Покупець здійснює купівлю товару через передоплату, або накладеним платежем за допомогою платіжних систем Liqpay, Privat24. Оплата здійснюється виключно у національній одиниці – гривні. Мінімальна сума замовлення – 250 гривень. При закупівлі від 1500 грн – доставка безкоштовна.

При купівлі товару покупець визнає, що йому виповнилося 18 років; що він ознайомлений з умовами, передбаченими публічним договором (офертою) Інтернет-магазину; та що дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних, який діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії.

Покупець самостійно оформлює замовлення в Інтернет-магазині через форму «Кошика», або зробивши замовлення електронною поштою чи за номером телефону, вказаним в розділі контактів Інтернет-магазину.

При оформленні замовлення на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов’язується надати таку обов’язкову  інформацію, необхідну Продавцю для виконання замовлення, як: прізвище, ім’я Покупця; адреса, за якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця); контактний телефон; спосіб доставки.

Товар доставляється по всій Україні кур’єрськими службами Нової Пошти, Укрпошти та Delivery.  Також покупець може забрати товар способом самовивозу, попередньо угодивши це з менеджером.

При оплаті вартості товару до 15.00 год., замовлення буде відправлене в той же день, після 15.00 год. – наступного дня.

Строки доставки товару здійснюються відповідно до умов служби доставки.

Вартість Товару, яка вказана на сайті Інтернет-магазину, не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару Покупець сплачує відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику).

При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки (перевізника) перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

Покупець або його представник під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку/ або в замовленні/ або в транспортній накладній на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду і комплектності товару.