Оплата та доставка

Покупець здійснює купівлю товару через передоплату, або накладеним платежем за допомогою платіжних систем Liqpay, Privat24. Оплата здійснюється виключно у національній одиниці – гривні. Мінімальна сума замовлення – 200 гривень.

При купівлі товару покупець визнає, що йому виповнилося 18 років; що він ознайомлений з умовами, передбаченими публічним договором (офертою) Інтернет-магазину; та що дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних, який діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії.

Покупець самостійно оформлює замовлення в Інтернет-магазині через форму «Кошика», або зробивши замовлення електронною поштою чи за номером телефону, вказаним в розділі контактів Інтернет-магазину.

При оформленні замовлення на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов’язується надати таку обов’язкову  інформацію, необхідну Продавцю для виконання замовлення, як: прізвище, ім’я Покупця; адреса, за якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця); контактний телефон; спосіб доставки.

Товар доставляється по всій Україні кур’єрськими службами Нової Пошти, Укрпошти та Delivery. Доставка товару за допомогою Укрпошти здійснюється за передоплатою (послуги накладеного платежу цим кур’єром не діють). Також покупець може забрати товар способом самовивозу, попередньо угодивши це з менеджером.

При оплаті вартості товару до 15.00 год., замовлення буде відправлене в той же день, після 15.00 год. – наступного дня.

Строки доставки товару здійснюються відповідно до умов служби доставки.

Вартість Товару, яка вказана на сайті Інтернет-магазину, не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару Покупець сплачує відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику).

При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки (перевізника) перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

Покупець або його представник під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку/ або в замовленні/ або в транспортній накладній на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду і комплектності товару.