Повернення та обмін товару

Повернення та обмін товару Інтернет-магазином здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого товару, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Покупець має право на повернення товару протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі. Повернення товару проводиться, якщо:

  • він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики;
  • при наявності розрахункового документу, виданий Покупцю за оплату Товару;
  • заповнена заява на повернення коштів.

Також менеджер може попросити покупця здійснити відеофіксацію товару та опис причини повернення, які необхідно надіслати на месенджери телефона, зазначеного на головній сторінці Інтернет-магазину.

Вартість товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу на рахунок Покупця, з якого було здійснено платіж. Строк зарахування коштів може становити до кілька банківських днів відповідно до правил та умов роботи банківської системи.

Повернення Товару за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується.

Обмін товару здійснюється на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.