18 февраля, 2022 0 Автор: Pawel

З кожним роком популярність самостійного виготовлення цигарок зростає. Чисельність прихильників збільшується, а разом з цим підвищується попит на асортимент компонентів для самокруток і супутніх товарів. Спеціалізовані магазини працюють над розширенням пропозицій, а сітка нових тенденцій у світі тютюну набуває розгалуження. Багато курців не задовольняються класичними варіантами і прагнуть урізноманітнити своє захоплення. Наш магазин пропонує для цього варіації ароматизованого паперу або гільз, фільтри та соуси для ароматизації тютюну для самокруток. Що ж краще обрати? Спробуємо розібратися.

Ароматизація тютюну

На ринку представлені різні види тютюну. Різновиди розподіляються за:

  • міцністю;
  • розміром нарізки;
  • обробкою.

Щоб забити гільзу необхідно використовувати більш мілку фракцію. Якщо закручувати з листа, то можливо купувати крупну нарізку. Якщо є бажання спробувати ароматизований тютюн, то тут теж маєте вибір:

  • купувати уже приготовлений продукт;
  • приготувати суміш власноруч.

Останній варіант потребує спеціального розчину, котрий має назву соус для ароматизації тютюну. В нас представлені засоби від найкращих виробників. Наприклад, тютюновий соус American Blend має вигляд концентрату. Перед обробкою суміші необхідно додати до нього відповідну кількість спирту. Тютюн після взаємодії з соусом отримує не лише приємний аромат, але й додатковий захист від плісняви та грибків.

Ароматизований папір

Іншим варіантом отримати цигарку з присмаком вишні, шоколаду або ментолу є ароматизований папір. Існує чимало різновидів цього матеріалу. Також на ринку присутні гільзи з такого паперу. Самокрутка, виготовлена з такого паперу не вміщує ароматизатора для тютюну, проте під час паління курець відчуває легкий запах обраної речовини. При цьому оригінальний смак суміші більш виражений. Фруктова чи шоколадна нотка слугує доповненням і не впливає на міцність сигарети.

Ароматизовані фільтри

Останній з можливих варіантів ꟷ ароматизовані фільтрувальні елементи. Існує два види таких компонентів:

  • ароматизовані фільтри;
  •  фільтри з капсулами.

Різниця між ними в тому, шо перші повністю просякнуті ароматичною речовиною, а другі містять капсулу з пахучою речовиною. Щоб відчути смак потрібно роздушити капсулу. Якщо цього не зробити, тоді сигарета не матиме ніяких домішок. Отже курець може вжити якусь частину самокрутки в чистому вигляді, а потім лопнути капсулу і відчувати приємний аромат. Розібратися як вибрати фільтр для самокрутки достатньо легко. Визначтесь з бажаним рівнем очистки диму і в залежності від цього купуйте фільтр. Найкращим бар’єром для небезпечних речовин вважається вугільний фільтр. Проте враховуйте, що він зменшує міцність самокрутки. Далі за ефективністю слідують ацетатній і паперовий фільтра.

Підсумовуючи, зазначимо, що прямим способом ароматизації тютюнової суміші є використання соусу. Проте й інші способи дозволять відчути приємний запах і смак. Підходящий варіант кожен поціновувач має спробувати й обрати сам. Однозначно лише те, що купити найкращі фільтри для самокруток, тютюн, папір, машинки, ароматичну рідину можливо в нашому інтернет-магазині. Також на сайті знайдете супутні товари, які полегшують виготовлення та зберігання самокруток.