Машинки для набивання тютюну OCB

Купуйте найкращі Машинки для набивання сигаретних гільз у магазині SMOKY DOGG⭐ Оригінальні машинки⭐ Відомі бренди✔️ Найкраще співвідношення ціна/якість✔️ Швидка доставка✔️

Машинка для гільз OCB MICROMATIC DUO

OCB

2099 грн Без ПДВ: 2099 грн

Машинка для гільз OCB MICROMATIC DUO

< >
Машинка для гільз OCB EASY SLIDE

OCB

349 грн Без ПДВ: 349 грн

Машинка для гільз OCB EASY SLIDE

< >
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якісні та стильні машинки ОСВ

Створення самокруток у домашніх умовах – це цікавий і не дуже складний процес, якщо мати при собі всі необхідні для цього матеріали та інструменти. До останніх можна віднести машинки ОСВ, які широко представлені в нашому каталозі декількома видами. Вони являють собою спеціалізовані пристрої, які призначені для скручування цигарок. К

ласичне виконання таких механізмів має на увазі використання двох валиків, між якими набивається тютюн. Останній утрамбовується в аркуш паперу за допомогою прокручування одного валика. Начебто все просто, але як вибрати таку машинку?

На що звертати увагу під час виборів?

Вибір машинок для створення самокруток в домашніх умовах може тривати деякий час. Це пов’язано з тим, що вам потрібно порівняти представлені в каталозі нашого інтернет-магазину товари між собою. Перед покупкою варто звертати увагу на такі фактори:

Призначення виробу. Деякі машинки ОСВ дозволяють скручувати невеликі за своїм діаметром цигарки, інші ж навпаки. Окремі моделі мають спеціалізовану конструкцію, яка підлаштовується під ваші потреби.

Зовнішній вигляд. Йдеться не лише про дизайн. Машинки для самокруток, звичайно ж, бувають досить красивими, але естетика то не головна їхня функція. Насамперед, вони повинні добре скручувати цигарки.

При цьому для більшосты наших покупців грає роль величина цих інструментів. Це пояснюється тим, що багато курців їх завжди тримають при собі, щоб мати можливість скрутити цигарку на відпочинку, на роботі, під час поїздки тощо. Звертайте увагу на вагу машинок ОСВ та їх габаритні розміри.

Рівень стійкості на поверхні. Звичайно ж, виробники не роблять машинки занадто великими або важкими. Саме тому їх не можна назвати стійкими. Для компенсації цього недоліку деякі моделі мають прогумовану платформу для надійної фіксації або спеціалізовану конфігурацію, при якій площа однієї сторони дещо перевищує площу іншої і робить прилад більш стійким.

Каталог нашого інтернет-магазину містить різноманітні типи машинок для скручування самокруток від різноманітних виробників. Це дозволяє нашим клієнтам робити зважений та обдуманий вибір, порівнювати товари між собою.

Не бійтеся ставити запитання. Якщо ви не можете вибрати на сайті потрібну вам модель, зв’яжіться з нашими консультантами. Вони можуть відповісти на всі питання які пов’язані з представленими в каталозі товарами. Це значною мірою спростить вибір.

Основні особливості машинок ОСВ

Представлені в каталозі нашого інтернет-магазину машинки для самокруток ОСВ є ручними. Для виробництва їхнього корпусу використовуються якісні пластик або метал, стійкий до пошкоджень. До того ж застосування цього матеріалу значно полегшує експлуатацію пристосування. Завдяки компактності та легкості, машинку ОСВ можна без проблем носити із собою в рюкзаку, кишені, бардачку чи інших місцях.

Окремо варто звернути увагу на прогумовані частини пристрою. Це зроблено для того, щоб виріб під час експлуатації був максимально стійким і не падав зі столу чи будь-якої іншої поверхні на якій він розміщується. У такому разі трохи легше здійснювати заправлення сигарет тютюном. Особливо в тому випадку, якщо вага машинки досить невелика.

Також виробник подбав ще й про перемикач. Його основна функція дозволяти заправляти одним і тим самим інструментом гільзи різної довжини. Машинки ОСВ добре справляються з фільтрами як на 8 мм або 15 мм, так і на 24 мм або 25 мм.

Конфігурація інструменту виконана таким чином, щоб прес для тютюну розташовувався в нижній частині. Це досить зручно, тому що запобігає випаданню курильної суміші назовні під час набивання аркуша паперу.

Переваги машинок OCB

Перш ніж здійснити замовлення машинок ОСВ на сайті нашого інтернет-магазину необхідно звернути увагу на основні переваги цих товарів. Вони полягають у наступному:

  • доступна вартість;
  • невеликі габаритні розміри та вага;
  • якісний пластик та метал;
  • легкість у експлуатації;
  • просте обслуговування;
  • нескладна конструкція;
  • невелика кількість складових елементів;
  • привабливий сучасний дизайн.

Наш іінтернет-магазин співпрацює безпосередньо із самими виробниками аксесуарів для куріння. Саме тому в нашому каталозі присутні виключно оригінальні інструменти відомих на весь світ брендом. Ми не працюємо з підробками, які є на деяких інших платформах.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності