Телефонуйте!
097-855-78-48 073-855-78-48Фільтри для самокруток
Фільтри для самокруток: купити онлайн
Фільтр є надзвичайно важливим елементом не лише звичайної, фабричної сигарети, але й електронної – самокрутки. Основним завданням фільтрів є зменшуючи негативний вплив куріння на організм.
Цієї мети досягається перешкоджаючи потраплянню в легені шкідливих речовин, таких як канцерогени, смоли тощо. Тому сміливо можна стверджувати, що головним (але далеко не єдиним) призначенням фільтра для самокрутки є саме фільтрація диму.
Фільтр для самокруток – безпека для організму
Щодо використання фільтрів для самокруток одностайності серед курців немає. Є поціновувачі ароматного диму, які впевнені, що використання фільтрів заважає повноцінно насолодитися смаком тютюну.
Однак більшість ставлять на перше місце безпеку та здоров'я, нагадуючи, що фільтри для самокруток зменшують шкоду від куріння, бо обмежують кількість нікотину, канцерогенів та інших токсичних речовин, що потрапляють у легені, зменшити негативний ефект для здоров’я та мінімізувати шкоду від куріння.
Попри це, самокрутки залишаються символом свободи вибори для курця. Тому саме споживач вирішує та обирає на свій смак – з чого саме зробити цигарку, як вибрати папір, якому смаку тютюну віддати перевагу і, зрештою, чи потрібен фільтр для самокрутки, чи ні.
Для чого ще потрібні фільтри для самокруток
Окрім головної місії – захисту організму від шкідливих речовин – фільтр виконує ще багато корисних функцій.
- запобігає попаданню в рот курця частинок тютюну;
- захищає губи та пальці від опіків, дає можливість викурити весь тютюн;
- фільтр для самокрутки допомагає регулювати міцність сигарети;
- охолоджує дим і пом’якшує його для приємнішого вдихання.
З чого роблять фільтри для самокруток: паперові, вугільні, тіпси
Сигаретні фільтри здебільшого складаються з двох частин – корпусу фільтра та власне фільтрувальної частини, що її виготовляють, наприклад із активованого вугілля або целюлози. Є такі основні типи фільтрів:
Вугільні фільтри. Ця категорія має найвищий ступінь очищення. Ці фільтри виготовляють з активованого вугілля. Звичайне вугілля обробляють парою чи хімічними реагентами, збільшуючи його здатність поглинати речовини.
При курінні дим проходить через фільтр, що поглинає свинець, смоли, важкі метали та зменшує запах. Хоч основа вугільного фільтра виготовлена з ацетат-целюлози, в центральній частині додатково розміщений вугільний шар, що допомагає поглинати більше шкідливих речовин.
Паперові фільтри. Це стрічка паперу, яку в згорненому вигляді поміщають у кінець самокрутки. Такий фільтри також допомагає зменшити запах і знизити кількість шкідливих речовин, що потрапляють в легені.
По суті паперові фільтри виконують роль механічної перешкоди, тому вважають, що вони мають найнижчий ступінь очищення. Хоча паперові фільтри для самокруток затримують частинки тютюну, вони не роблять сигарету м'якшою. Зрештою, існує певна категорія курців, яким до вподоби саме міцні сигарети.
Тіпси. Ці фільтри дуже схожі до паперових. Матеріал нагадує картон із порожниною всередині. Інколи їх роблять із органічних конопляних волокон. Продаються у формі циліндричних скручених заготовок, які потрібно лише вкласти їх в самокрутку.
Ацетат-целюлозні фільтри. Ці фільтри вироблені з матеріалу, що по структурі нагадує вату. Ацетат-целюлозні фільтри з капсулою продавці охрестили "трендом останніх років". Такі фільтри зазвичай використовують у фабричному виробництві сигарет. Ступінь очищення вищий, ніж у тіпсах.
Розмір сигаретних фільтрів має значення
Крім матеріалу виготовлення, обираючи фільтри для самокруток, потрібно звернути увагу на їхній розмір. Середня товщина – 7 мм. Діаметр у 5-6 мм підійде для тонких сигарет (slim), 8 мм – для "джойнтів", сигарет не для тютюну.
Що ширший фільтр, то більше диму він пропускає, що робить куріння самокруток більш жорстким. Оскільки тонкий фільтр пропускає обмаль диму, курці найчастіше вибирають середній варіант.
Як користуватися фільтром для самокрутки
Фільтр для самокрутки розташовується всередині паперової гільзи або заготовки. Займає приблизно третину всієї цигарки.
Щоб зробити сигарету, потрібно взяти фільтр і вставити його в самокрутку. Фільтр повинен легко входити в папір, скручений у трубочку. Після цього потрібно заповнити самокрутку тютюном. Між тютюном та фільтром потрібно залишити невеликий проміжок.
Вільний кінець заповненої тютюном самокрутки закручують, використовуючи, скажімо, клейку стрічку. Після цього можна розпочинати куріння. Хоча фільтри й не усувають повністю шкідливі речовини з диму, вони суттєво знижують кількість смол та канцерогенів, що потрапляють в організм.
Після куріння потрібно зняти фільтр і викинути його в бак для сміття.
Як купити паперовий фільтр для самокруток онлайн?
Найдорожчий товар не завжди є кращим, але не варто економити на власному здоров'ї. Надійні, перевірені бренди використовують для виготовлення фільтрів лише високоякісні матеріали. Інтернет-магазин Smoky Dogg пропонує фільтри для самокруток від таких брендів, як Gizeh, Dark Horse, Mascotte, Silver Star, Guliwer та ін.
Ми швидко доставимо ваше замовлення у будь-які міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Рівне, Ужгород, Вінниця, Кропивницький, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та інші.