Фільтри для самокруток

В SMOKY DOGG лише висока якість фільтрів ☝️Доступні ціни☝️Тільки оригінальні товари✔️Завжди в наявності ☝️ Топ-Бренди ➤ Великий асортимент - різна довжина і діаметр фільтрів ✈ Швидка доставка ☝

Фільтри для самокруток GULIWER REGULAR LONG 8X20 мм (100 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING REGULAR 7,5 х15 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток DARK HORSE REGULAR LONG 8х22 мм (60 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING REGULAR LONG 8х22 мм ( 100 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM LONG 6X20 мм (150 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING SLIM LONG 6х22 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток DARK HORSE SLIM X-LONG 6х22 мм (100 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER REGULAR 8X15 мм (100 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (150 шт)
Фільтри для самокруток DARK HORSE REGULAR 8х15 мм (100 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING SLIM 6х15 мм (120 шт)
Показано з 1 по 12 із 76 (7 сторінок)

Фільтри для самокруток: купити онлайн

Головне призначення фільтра для самокрутки – фільтрувати. Завдяки фільтру для самокруток, дим проходить фільтрацію. Внаслідок цього значно знижується кількість шкідливих сполук і смол, що потрапляють в легені курця. 

Чому для самокрутки потрібен паперовий фільтр?

Багато курців цінують самокрутки за свободу вибору та індивідуальність. Адже ти можеш вибрати на свій смак тютюн, папір, а також вирішити, чи потрібно тобі купити фільтр для самокрутки або ж ні. 

Проходячи через фільтри для самокрутки, дим згущується в його циліндрах – тому дим стає легше вдихати. Фільтр для самокруток не дозволяє папіросному паперу прилипати до губ, а також унеможливлює потрапляння тютюну до рота.

Куріння самокрутки з фільтром перетворюється на особливий ритуал. До того ж поціновувачі тютюнового диму відзначають суттєві відмінності вживання самокруток у порівнянні з готовими сигаретами. 

Ще одним плюсом називають те, що після саморобної самокрутки бажання знову закурити не виникає довгий час.

Паперові фільтри для самокрутки: користь та переваги

Фільтр для самокрутки розташовується всередині паперової гільзи або заготовки. Займає приблизно третину всієї цигарки.  

Користь паперового фільтра:

  • запобігає попаданню в рот курця частинок тютюну;
  • затримує канцерогени, смоли, важкі метали;
  • захищає губи та пальці від опіків, дає можливість викурити весь тютюн;
  • фільтр для самокрутки служить регулятором міцності сигарети;
  • охолоджує дим і пом’якшує його для приємнішого вдихання.  

Види фільтрів для самокруток

Фільтр для самокрутки має циліндричну форму та різну наповненість. Фільтрувальні елементи поділяють на класичні, паперові та вугільні. 

Вони мають різний ступінь очищення. Найефективнішим вважається вугільний фільтр для самокрутки. 

Також фільтри розрізняються за довжиною і діаметром. Виділяють стандартні фільтри для самокруток – діаметром 8 мм, слім 6 мм і ультра слім 5,3 мм. 

Що ширший фільтр, то більше диму він пропускає, що робить куріння самокруток більш жорстким. Оскільки тонкий фільтр пропускає обмаль диму, курці найчастіше вибирають середній варіант.

Як купити паперовий фільтр для самокруток онлайн?

Якщо ви любите під час куріння відчувати не тільки тютюн, але й приємні нотки якогось запаху, то зробіть вибір на користь фільтра для самокруток з капсулою. 

Багато ароматів допоможе вам поекспериментувати зі смаками і додати оригінальності звичному тютюновому диму. Щоб змінити смак тютюну, досить просто роздушити капсулу всередині фільтра.

Фільтри для самокрутки купити можна окремо і закручувати їх у цигарки, а можна придбати гільзи вже разом з ними.

У нашому магазині у Львові ви можете купити якісні фільтри для самокруток Maskotte. Продукція цієї фірми виробляється за спеціальною технологією – з паперу найвищої якості без хімікатів. 

Ми швидко доставимо ваше замовлення у будь-які міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Житомир, Рівне, Ужгород, Вінниця, Кропивницький, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та інші.

У нашому інтернет-магазині Smoky Dogg ви також можете придбати папір для самокрутокгільзи для сигаретмашинки для набивання сигаретних гільзпортсигариароматизатори для тютюну.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності