Фільтри для самокруток Silver Star

В SMOKY DOGG лише висока якість фільтрів ☝️Доступні ціни☝️Тільки оригінальні товари✔️Завжди в наявності ☝️ Топ-Бренди ➤ Великий асортимент - різна довжина і діаметр фільтрів ✈ Швидка доставка ☝

Фільтри для самокруток SILVER STAR REGULAR 8х15 мм ( 100 шт)
Фільтри для самокруток SILVER STAR REGULAR LONG 8х22 мм (100шт)
Фільтри для самокруток SILVER STAR SLIM LONG 6х22 мм ( 100 шт)
Фільтри для самокруток SILVER STAR SLIM 6х15 мм (500 шт)
Фільтри для самокруток SILVER STAR SLIM 6х15 мм (120 шт)
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Особливості фільтрів Silver Star

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти фільтри Silver Star для самокруток, відгуки про які лише найкращі. Цей елемент самокрутки прийдеться до смаку навіть найвибагливішим курцям, адже виготовлені вони лише з якісної сировини.

Так як самокрутка — це щось на зразок хенд-мейду для брутальних чоловіків (тобто сигарета, виготовлена власноруч за особистими смаками), люди, закохані у тютюнопаління завжди обирають лише найкращі аксесуари та елементи для створення цигарок.

В нашому інтернет-магазині фільтри представлені в найширшому асортименті:

  • довгі та короткі;
  • класичні та ароматизовані;
  • паперові та класичні.

До речі, саме класичні фільтри для самокруток цієї торгової марки користуються неабияким попитом, бо:

  • по-перше, мають належну довжину фільтру та діаметр, що дозволяє легко розміщувати фільтрувальний елемент і скручувати сигарету;
  • по-друге, мають здатність добре очищати дим, через що його стає легше вдихати.

Ще одним важливим елементом самокруток вважається спеціальна гільза. Це своєрідна заготовка у вигляді пустої сигарети. Як правило, вона має тонку але щільну структуру. Завдяки цій особливості гільзи легко набиваються тютюном та не втрачають форму. А гільзи з ароматичними капсулами додатково дарують курцям унікальний смак та аромат.

Найчастіше гільзи виготовляють з льняного паперу, деревної целюлози та рисової соломи. Така сировина дуже добре фільтрує усі шкідливі речовини, що містяться у тютюні. У поєднанні з фільтром, кожна гільза якісно поглинає всі смоли й залишки згоряння речовин.

Гільзи і цигарковий папір скріплюються за допомогою клею з рослинної речовини, що є абсолютно безпечним під час паління та попри тонку структуру паперу дозволяє дуже щільно набивати сигарету, не розриваючи матеріал. Розмір сигаретної гільзи слід обирати відповідно до власних потреб і особистих уподобань.

Гільзи для сигарет слід використовувати для виготовлення самокруток в тютюнових машинках. У нас в інтернет-магазині ви можете замовити сигаретні гільзи оптом за доступною ціною. Наші консультанти не лише допоможуть обрати необхідний бренд, а й швидко оформлять покупку з доставкою до будь-якого регіону України.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності