Фільтри для самокруток Smoking

В SMOKY DOGG лише висока якість фільтрів ☝️Доступні ціни☝️Тільки оригінальні товари✔️Завжди в наявності ☝️ Топ-Бренди ➤ Великий асортимент - різна довжина і діаметр фільтрів ✈ Швидка доставка ☝

Фільтри для самокруток SMOKING REGULAR 7,5 х15 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING SLIM LONG 6х22 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING SLIM 6х15 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING REGULAR LONG 8х22 мм ( 100 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING BROWN PRE-CUT ULTRA SLIM 5,7х14 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING SLIM  CARBON вугільні 6x15 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING BROWN SLIM 6х15 мм ( 120 шт)
Фільтри для самокруток SMOKING DELUXE TIPS (50 шт)

Smoking

28 грн Без ПДВ: 28 грн

Фільтри для самокруток SMOKING DELUXE TIPS (50 шт)

< >
Фільтри для самокруток SMOKING BROWN TIPS (50 шт)

Smoking

28 грн Без ПДВ: 28 грн

Фільтри для самокруток SMOKING BROWN TIPS (50 шт)

< >
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Фільтри Smoking — висока якість за доступну ціну

Наразі в Україні та у всьому світі налічується величезна кількість курців — як постійних, так і тих, хто любить періодично викурити цигарку. Багато з них досить відповідально выдносяться до процесу паління.

Перш за все, це стосується тих, хто самостійно в домашніх умовах робить самокрутки. Такі люди думають над тим, як вибрати папір для гільзи чи фільтри трубочні для очищення цигаркового диму. Це обумовлено тим, що всі ці аксесуари впливають не тільки на аромат чи запах, але й на безпеку куріння.

Історія виникнення бренду

Наш інтернет-магазин самокруток та аксесуарів до них співпрацює з великою кількістю відомих європейських брендів, котрі популярні не тільки в Україні, але й за кордоном. Одним із них є компанія Smoking.

Цій торговій марці дійсно можна довіряти, так як вона знаходиться на ринку понад 20 років. На її створення засновників надихнули деякі інші бренди, котрі займаються виготовленням та продажем рулонного паперу, що використовується для самокруток та папірос.

Молода іспанська компанія Smoking на початку 2000-х років зуміла завоювати популярність по причині високої якості своєї продукції та завдяки грамотному використанню сучасних маркетингових технологій. Це досить типове поєднання зіграло на руку бренду — за відносно короткий проміжок часу він став впізнаваний як в Іспанії, так і в інших європейських країнах.

Однією з особливостей компанії Smoking є перш за все те, що вона має досить яскраву рекламу та цікавий брендінг. До того ж, варто звернути увагу на сучасність продукції торгової марки і її екологічність. Остання має значення через те, що далеко не всі підприємства дотримуються високих стандартів якості.

Наразі можна констатувати той факт, що товари компанії Smoking є затребуваними серед українських споживачів. Велику роль у цьому зіграв піар — реклама в соціальних мережах, промо-ролики тощо. Це все привернуло увагу покупців до продукції іспанського бренду. Саме тому наш інтернет-магазин аксесуарів для паління продовжує співробітництво з компанією Smoking на взаємовигідних умовах.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності