Гільзи для сигарет

В SMOKY DOGG лише європейські бренди⭐ Вражаючий різновид гільз для самокруток за розміром, кольором, матеріалом✓ Завжди в наявності ✓ Тонкість смаку ✓ Акції, знижки☝️ Увага! Гільзи поверненню і обміну не підлягають!

Гільзи для набивання сигарет GIZEH CARBON (100 шт)

Gizeh

75 грн Без ПДВ: 75 грн

Гільзи для набивання сигарет GIZEH CARBON (100 шт)

< >
Гільзи для набивання сигарет SILVER STAR KS (100 шт)
Гільзи для набивання сигарет KORONA SLIM CARBON WHITE (120 шт)
Гільзи для набивання сигарет SILVER STAR COPPER KS (200 шт)
Гільзи для набивання сигарет KORONA SLIM WHITE (250шт)
Гільзи для набивання сигарет GOLDEN FILTER WHITE 24 мм ( 550 шт)
Гільзи для набивання сигарет  KORONA SLIM CARBON (120 шт) Гільзи для набивання сигарет  KORONA SLIM CARBON (120 шт)
Гільзи для набивання сигарет  GULIWER X-LONG 24 мм (200 шт)
Гільзи для набивання сигарет SILVER STAR CARBON BLACK X-LONG (200 шт)
Гільзи для набивання сигарет  SILVER STAR CARBON X-LONG (200 шт)
Гільзи для набивання сигарет KORONA SLIM (250 шт)

Korona

59 грн Без ПДВ: 59 грн

Гільзи для набивання сигарет KORONA SLIM (250 шт)

< >
Гільзи для набивання сигарет KORONA (1000 шт)

Korona

219 грн Без ПДВ: 219 грн

Гільзи для набивання сигарет KORONA (1000 шт)

< >
Показано з 1 по 12 із 39 (4 сторінок)

Гільзи для сигарет недорого: купити онлайн

Гільзи для самокруток створено для зручності виготовлення саморобних цигарок. Самокрутки стають все популярнішими – їх секрет в тому, що будь-який з елементів можна вибрати під власні потреби та смаки курця.

Що таке гільзи для набивання сигарет?

Сигаретна гільза для набивання тютюну – це звичайна «порожня» сигарета ​​з папіросного паперу. Для виготовлення найкращих гільз для цигарок використовують тонкий папір з природних матеріалів. Найпоширенішою сировиною є:

  • деревна целюлоза;
  • рисова солома;
  • льон.

До вибору матеріалу слід підійти уважно, адже цигаркові гільзи з паперу поганої якості можуть рватися від набивання і навіть псувати смак під час куріння. 

Проте, в нашому інтернет-магазині Smoky Dogg у Львові можна купити гільзи для набивки сигарет досить дешево. адже, навіть бюджетні гільзи для самокруток можуть виготовлятися з хорошого матеріалу.

Фільтр і клей гільз для самокруток

Кожна сигаретна гільза на кінці має фільтр. Він може бути паперовим чи вугільним. Для очищення і зведення до мінімуму ризику ускладнень від паління краще використовувати гільзи до сигарет з вугільним фільтром. Він забезпечує більше поглинання шкідливих речовин з тютюнового диму.

Любителі міцніших цигарок можуть купити сигаретні гільзи з паперовим фільтром. Фільтр до паперу кріпиться безпечним клеєм, створеним з рослинної сировини, що дає можливість набивати цигарку таким чином, щоб вона не розривалася.

Стандартний розмір заготовок цигаркових гільз: довжина 84 мм, діаметр 8 мм. На нашому сайті можна купити гільзи для самокруток з фільтром оптом та в роздріб.

Сигаретні гільзи: основні види

Наші менеджери можуть допомогти вам вибрати та купити гільзи для сигарет:

  • Кольорові гільзи – можна замовити гільзи для сигарет у різних колірних рішеннях, які стануть оригінальним доповненням вашого стилю.
  • З рисового паперу – відрізняються особливо повільним тлінням, що дозволяє максимально довго насолоджуватися курінням.

Гільзи для сигарет з доставкою 

Ви можете купити гільзи для набивки сигарет в нашому інтернет-магазині Smoky Dogg у Львові. 

Оперативна доставка у всі міста України – Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Одеса, Житомир, Рівне, Ужгород, Вінниця, Кропивницький, Луцьк, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та інші. 

У нашому інтернет-магазині Smoky Dogg ви також можете придбати папір для самокрутокфільтри для самокрутокмашинки для набивання сигаретних гільзпортсигариароматизатори для тютюну.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності