Папір для самокруток Dark Horse

Купуйте Папір для самокруток у магазині Smoky Dogg⭐Найбільший вибір сигаретного паперу✔️ Відомі бренди (OCB, Gizeh, Dark Horse, Smoking) ✓Супер ціна ✓ Швидка доставка ✓


Папір для самокруток DARK HORSE ORIGINAL

Dark Horse

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток DARK HORSE ORIGINAL

< >
Папір для самокруток DARK HORSE BLACK

Dark Horse

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток DARK HORSE BLACK

< >
Папір для самокруток DARK HORSE RED

Dark Horse

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток DARK HORSE RED

< >
Папір для самокруток DARK HORSE RED CC

Dark Horse

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток DARK HORSE RED CC

< >
Папір  для самокруток DARK HORSE SILVER

Dark Horse

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток DARK HORSE SILVER

< >
Папір для самокруток DARK HORSE GREEN

Dark Horse

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток DARK HORSE GREEN

< >
Папір для самокруток DARK HORSE BROWN WOOD UNBLEACHED

Dark Horse

11 грн Без ПДВ: 11 грн

Папір для самокруток DARK HORSE BROWN WOOD UNBLEACHED

< >
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Відчуйте автентичність тютюну разом з папером Dark Horse

Куріння самокруток давно перестало бути простим споживанням тютюну. Тепер це атмосферний процес, котрий допомагає відволіктись на кілька хвилин від турбот і відпочити. Щоб насолодитись повною мірою самобутнім винаходом для куріння потрібно правильно підібрати усі складові.

Папір або тютюнові гільзи відіграють одну із найважливіших ролей у кінцевому враженні від паління скрученої цигарки. На перший погляд усі заготовки для самокруток однакові. Проте це помилкова думка.

Сучасний ринок пропонує безліч різновидів смужок для виготовлення джоінтів, котрі відрізняються розмірами, кольором, сировиною виготовлення, наявністю ароматичних домішків. Серед визнаних шанувальниками торгових марок, своє заслужене місце посідає польський бренд Dark Horse.

Обираємо гарний папір для самокрутки

Найперший показник, котрий потребує визначення — це бажаний розмір майбутньої сигарети Dark Horse. Від цього залежить якого розміру потрібно придбати заготовки для виготовлення. У магазині Smoky Dogg представлені наступні різновиди:

Single Wide — 68 — 70 мм в довжину і 34 — 39 мм в ширину;

11/4” — 76 — 78 мм в довжину і 45 — 48 мм в ширину;

11/2” — 76 — 78 мм в довжину і 60 — 62 мм в ширину;

Double Wide — 76 — 78 мм в довжину і 63 — 86 мм в ширину;

Slim — 105 — 110 мм в довжину і 42 — 46 мм в ширину;

King size — 100 — 110 мм в довжину і 55 — 60 мм в ширину.

Відповідно до розміру ви отримаєте коротшу або довшу цигарку. При цьому від розміру паперу залежить скільки тютюнової суміші поміститься в самокрутку. В асортименті присутні листки зі зрізаними кутами. Ця особливість форми впливає на тяжкість скручування цигарки в позитивний бік.

Так само як більшість даної продукції, папір для самокруток Dark Horse виготовляється виключно з природної сировини, рослинного походження. В інтернет-магазині Smoky Dogg можна замовити заготовки із целюлози, котра абсолютно безпечна для людей. Самокрутки з такого виду листів не мають сторонніх запахів та присмаків. Нічого не завадить відчути глибину аромату обраної тютюнової суміші.

Щільність паперу також впливає на якість самокрутки. Зрозуміло, що чим тонший лист, тим краще відкриється смак загорнутого в нього тютюну. Проте, іноді низька щільність паперу може завадити скрутити цигарку і розірватися у відповідальний момент.

Особливо на цей параметр варто звернути увагу новачкам, котрі ще не володіють досконалими навичками самостійного виготовлення джоінтів. Також більш щільний папір потрібний для особливих сортів тютюну, котрий потребує сильнішого прогрівання. Гарний вибір представлений серед  паперових листів для самокруток SMOKING. Отож вибір за курцем.

Наш магазин пропонує широкий асортимент різноманітних товарів для виготовлення самокруток в домашніх умовах. На сторінках знайдете папір, гільзи, машинки для набивки самокруток різних модифікацій та інші аксесуари для курців.

Для замовлення доступний папір Dark Horse наступних різновидів:

  • Black;
  • Green;
  • Original;
  • Silver Regular.

Пакування стандартне 50 листів у пачці, 50 пачок у блоці. Щільність паперу складає від 12,5 г/м2 до 21 г/м2, в залежності від різновиду. Вартість заготовок зберігається на доступному рівні, а якість на найвищому.

Якщо вам потрібно купити цигарковий папір для цигарок, тоді без сумніву звертайтесь в Smoky Dogg. Ми пропонуємо виключно якісні товари, перевірених, світових виробників. Для гуртових покупців пропонуємо акційні умови на доставку замовлень. Відправлення покупок відбувається в найкоротші терміни. Чекаємо на сайті уже сьогодні!

icon open chat

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності