Папір для самокруток Gizeh

Купуйте Папір для самокруток у магазині Smoky Dogg⭐Найбільший вибір сигаретного паперу✔️ Відомі бренди (OCB, Gizeh, Dark Horse, Smoking) ✓Супер ціна ✓ Швидка доставка ✓


Папір для самокруток GIZEH EXTRA FINE 100

Gizeh

23 грн Без ПДВ: 23 грн

Папір для самокруток GIZEH EXTRA FINE 100

< >
Папір для самокруток GIZEH PURE FINE  50

Gizeh

12 грн Без ПДВ: 12 грн

Папір для самокруток GIZEH PURE FINE 50

< >
Папір для самокруток GIZEH SUPER FINE CC

Gizeh

10 грн Без ПДВ: 10 грн

Папір для самокруток GIZEH SUPER FINE CC

< >
Папір для самокруток GIZEH EXTRA SLIM SUPER FINE 66

Gizeh

16 грн Без ПДВ: 16 грн

Папір для самокруток GIZEH EXTRA SLIM SUPER FINE 66

< >
Папір для самокруток GIZEH PURE EXTRA FINE

Gizeh

13 грн Без ПДВ: 13 грн

Папір для самокруток GIZEH PURE EXTRA FINE

< >
Папір для самокруток GIZEH MARIE 100 CC

Gizeh

20 грн Без ПДВ: 20 грн

Папір для самокруток GIZEH MARIE 100 CC

< >
Папір для самокруток GIZEH ORIGINAL

Gizeh

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток GIZEH ORIGINAL

< >
Папір для самокруток GIZEH FINE CC

Gizeh

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток GIZEH FINE CC

< >
Папір для самокруток GIZEH KS DUO PURE + TIPS

Gizeh

55 грн Без ПДВ: 55 грн

Папір для самокруток GIZEH KS DUO PURE + TIPS

< >
Папір для самокруток GIZEH FINE

Gizeh

9 грн Без ПДВ: 9 грн

Папір для самокруток GIZEH FINE

< >
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Папір для самокруток Gizeh: німецька якість для задоволення курців

Бренд Gizeh, започаткований в Німеччині, наразі займає заслужене місце серед лідерів на ринку товарів для курців саморобних цигарок. 

Особливості паперу для самокруток

Для виготовлення паперу для самокруток Gizeh виробник використовує природні матеріали. Досконалий контроль за чистотою сировини гарантує створення якісного паперу, котрий відповідає міжнародним стандартам та проходить обов’язкову сертифікацію.

Головний компонент у складі паперу — конопляні волокна. Листки не проходять відбілювання хімічними речовинами, що також добре відображається на органічності продукту. Теж саме правило виробництва дотримуються при створенні пакування для паперу та інших товарів бренду.

Клейова смужка на заготовках виготовляється на основі натуральних речовин — гуміарабік та декстрину. Вони позбавлені будь-якого запаху та присмаку. Отож ніякі домішки не заважатимуть насолодитись автентичним ароматом тютюнової суміші.

Для нанесення маркувань та написів на папір для цигарок Gizeh в Україні застосовують харчові чорнила. Безпечність останніх доведена, а використання дозволене відповідними міжнародними інституціями.

Папір для самокруток Gizeh, так само як і його перший конкурент для створення самокруток SMOKING чудово скручується, завдяки своїй м’якій структурі. При цьому він досить міцний і не рветься, якщо курець ще не досяг високої майстерності у самостійному виготовлені джоінтів.

Самокрутка горить довго та повільно, даючи можливість відкрити смак тютюну. При бажанні випалити не всю цигарку, можна з легкістю потушити недокурену частину, та підпалити її пізніше.

Асортимент інтернет-магазину

Якщо ви обрали дорогий, навіть елітний сорт тютюнової суміші, але при цьому загорнули її у неякісний папір, то очікуваної насолоди від паління точно не отримаєте. Отож вибір заготовок для самокрутки має таке ж важливе значення, як і пошук смачного тютюну. Щоб не гадати і гарантовано відчувати задоволення від джоінтів, радимо купити цигарковий папір оптом на нашому сайті.

Магазин пропонує широкий асортимент різновидів паперових заготовок відомого бренду. Серед яких знайдете серії:

  • Extra Fine;
  • Fine CC;
  • Fine;
  • Green Extra Fine;
  • Original;
  • Pure Fine;
  • Super Fine CC;
  • Extra Slim Super Fine 66;
  • King Size Duo Pure.

Для зручності користувачів виробник передбачив окремий колір коробки для кожного сорту паперу Gizeh. Існують варіанти листів з обрізаними кутами, котрі рекомендують використовувати початківцям. Відгуки про папір Gizeh такої форми свідчать, що з нього легше скрутити сигарету.

Головні переваги паперу для самокруток:

великий вибір розмірів — в каталозі Smoky Dogg можливо придбати варіанті для створення самокруток класичного розміру, тоненького «слім» або великого «кінг сайз»;

натуральний клейовий шар — для виготовлення використовують безпечну, рослинну сировину;

довготривале горіння — цигарка не тліє занадто швидко, даючи можливість сповна насолодитись процесом.

Крім паперу для самокруток, пропонуємо придбати інші товари компанії Gizeh. Для поціновувачів тютюнопаління доступні гільзи, фільтри для сигаретного диму, машинки для набивки або скручування саморобних джоінтів. Також маєте можливість замовити табакерки та портсигари для зберігання тютюну та готових цигарок.

Магазин пропонує доставку по всій території країни. Для гуртових покупців передбачена безкоштовна доставка. Завітайте на сайт і обирайте найкращі товари для самокруток.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності