Ароматизатори для тютюну

В SMOKY DOGG найбільший асортимент ароматизаторів⭐ваніль✔️ вишня ✔️черешня ✔️шоколад✔️ american blend ✔️ Насолоджуватись курінням з нашими ароматизаторами тепер в 100 раз краще✔️ Тільки оригінальні товари ☝️

Ароматизатор для тютюну SMOKS burley

Smoks

99 грн Без ПДВ: 99 грн

Ароматизатор для тютюну SMOKS burley

< >
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM american blend 100 мл
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM M RED 100 мл
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM вишня 100 мл
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM вишня 1л
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM ваніль 100 мл
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM LM 100 мл
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM virginia 100 мл
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM american blend 1л
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM ваніль 1 л
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM camel 1л

Tobacchem

1999 грн Без ПДВ: 1999 грн

Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM camel 1л

< >
Соус ароматизований для тютюну TOBACCHEM camel 100 мл
Показано з 1 по 12 із 24 (2 сторінок)

Ароматизатори для тютюну - як обрати?

Спеціальні ароматизатори для тютюну, які часто використовуються любителями самокруток — це віддушки для тютюну. З їх допомогою курці отримують більше задоволення від вдихання диму під час куріння цигарок.

При цьому жодного негативного наслідку використання таких ароматів не має. Внаслідок цього останнім часом вони стають дедалі популярнішими. Перш ніж їх придбати в нашому інтернет-магазині, варто звернути увагу на особливості використання тютюнових ароматизаторів та основні їх переваги.

Як ароматизувати тютюн для самокрутки?

Найчастіше ароматизований тютюн використовуються при курінні кальяну. Завдяки цьому процес куріння виходить різноманітнішим і цікавішим. Такого є ефекту можуть досягти, у тому числі, і любителі самокруток. Для цього доступні два основні методи, такі як:

  • ароматизація, що дозволяє змінити запах;
  • соусування, що дозволяє змінити смак.
  • ароматизація на сьогоднішній день використовується набагато частіше, тому що вона значно зменшує міцність тютюну, прибирає неприємну гіркоту і не викликає печіння в роті під час куріння самокруток.

Як використовувати ароматизатори для тютюну?

Тютюнові ароматизатори можуть бути різними. На нашому сайті ви маєте можливість придбати ананасові, яблучні, лаймові, малинові, ментолові смородинові, ванільні, чорничні, кавові, виноградні та шоколадні аромати. До того ж у продажу є ароматизатори з запахом коли і фруктового чаю.

Для того щоб використовувати тютюнові ароматизатори для самокруток у домашніх умовах, потрібно виконати такі прості дії:
  • Відкрити пляшечку з ароматизатором і полити вибраний вами тютюн.
  • Почекати близько 15 хвилин, адже це час, за який тютюн може насититися запахом та ароматом.
  • Після перерахованих вище дій ви можете насолоджуватися неймовірним і оригінальним смаком своєї самокрутки.
При цьому необхідно розуміти, що її інтенсивність залежить від того, скільки ароматизаторів ви використовуєте. Саме тому вперше фахівці рекомендують експериментальним шляхом визначити, якою є ваша оптимальна доза віддушки. Якщо у вас виникають проблеми з виготовленням цигарок, необхідно подумати про придбання спеціальної машини для закрутки сигарет.

Вона не тільки робить процес виробництва самокруток швидшим, але й значно підвищує їхню якість. Внаслідок цього ви можете не перейматися тим, що вони будуть розпадатися в процесі куріння.

Переваги капсул і соусу для тютюну

Наш інтернет-магазин пропонує вам найкращі ароматизатори для тютюну, ціна яких залишається прийнятною та доступною. Крім низької вартості, представлені у зручному каталозі ароматичні карти відрізняються і низкою інших переваг. До них відносяться, зокрема, наступні:
  • Відсутність несприятливого впливу організм людини. Для виробництва ароматизаторів використовуються речовини, які можна використовувати під час куріння в усьому світі.
  • Простота використання. Проблем з тим, як здійснити ароматизацію в домашніх умовах, у наших покупців не виникає. Головне — не переборщити з кількістю віддушки.
  • Широкий вибір різноманітних ароматів. Завдяки цьому ви можете підібрати для себе найбільш приємний особисто для вас смак та запах.
Додатково, крім безпосередньо самого ароматизатора, необхідно звернути увагу на деякі інші товари. До них відноситься, наприклад, папір для виробництва цигаркових гільз. Без нього зробити якісну самокрутку у домашніх умовах просто неможливо.

Ароматизатори і капсули для тютюну з доставкою

Однак кожен обирає той ароматизатор для тютюну, який подобається саме йому. Ви можете купити ароматизатори для самокрутки в нашому інтернет-магазині з доставкою у всі міста України - Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та інші. У нас ви також можете купити ароматизатор для тютюну оптом.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності