Гільзи для цигарок самокруток T&T

В SMOKY DOGG лише європейські бренди⭐ Вражаючий різновид гільз для самокруток за розміром, кольором, матеріалом✓ Завжди в наявності ✓ Тонкість смаку ✓ Акції, знижки☝️ Увага! Гільзи поверненню і обміну не підлягають!

Гільзи для набивання сигарет  Т&T (500шт)

T&T

109 грн Без ПДВ: 109 грн

Гільзи для набивання сигарет Т&T (500шт)

< >
Гільзи для набивання сигарет Т&T (100шт)

T&T

24 грн Без ПДВ: 24 грн

Гільзи для набивання сигарет Т&T (100шт)

< >
Гільзи для набивання сигарет Т&T (200шт)

T&T

47 грн Без ПДВ: 47 грн

Гільзи для набивання сигарет Т&T (200шт)

< >
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Гільзи T&T

Якщо описати простими словами, то тютюнові гільзи T&T для самокруток — це порожні цигарки. Курець самостійно заповнює заготівлі тютюнової сумішшю. Гільзи полегшують завдання виробництва цигарок, що особливо важливо для початківців.

Головна вимога до заготовок — бути міцними і не порватись у найвідповідальніший момент. Таку характеристику мають продукти бренду T&T, купити які можна в інтернет-магазині Smoky Dogg.

У чому особливості заготовок для сигарет T&T?

Ринок тютюнових виробів пропонує замовити гільзи тютюнові від різних виробників. Всі вони складаються з цигаркового паперу, скрученого в трубочку. Деякі комплектуються фільтром. Заготовки бувають кількох розмірів:

  • тонкі Slim;
  • класичні Classic;
  • більші King Size.

Від діаметра і довжини залежить кількість суміші, яку можна набити. Відповідно, кожен курець може створити максимально потрібну для нього цигарку.

Для виготовлення використовують целюлозу, рисовий або лляний папір. Заготівлі тютюн гільза T&T від польського бренду Bista Standart виготовляють із якісного паперу. Самокрутка тліє повільно, рівномірно. При цьому відсутні сторонні запахи та присмак.

Застосовуються щільні фільтри. Елементи добре захищають курця від шкідливих речовин, присутніх у димі. Роблять сигарету м’якшою, а процес — приємнішим.

Паперова частина з фільтром з’єднується спеціальним клеєм із натуральних складових. Компоненти є безпечними для людини. Фільтр дозволяє створити повноцінну цигарку, максимально схожу за щільністю та акуратністю на заводську. Набивають самокрутки за допомогою ручної чи електричної машинки. У нашому магазині можна купити гільзи для тютюну та пристрої для їх набивання.

Переваги застосування заготовок у самостійному виробництві цигарок

Перша і очевидна перевага порожніх цигарок — економія часу та грошей. Сьогодні ціна за гільзи для тютюну складає від 22 гривень за 100 штук. Навіть новачкові потрібно всього кілька хвилин, щоб зробити якісну папіросу. При цьому не потрібно турбуватися, що папір розірветься в самий невідповідний момент і суміш розсиплеться.

У випадку з цигарками з аркушів паперу, які потрібно скручувати самостійно, від вас знадобиться достатня вправність і рівень навичок. З «пустишками» впорається навіть недосвідчений шанувальник цигарок.

Крім цього гільзи T&T Україна мають такі переваги:

  • повне розкриття смаку тютюнової суміші;
  • мінімізація негативного впливу токсичних речовин на організм;
  • доступна вартість T&T у Києві при високій якості.
  • Впевнені, що, спробувавши продукти компанії Bista Standart, ви залишитеся задоволені. Особливо заготовки T&T сподобаються любителям класичного варіанта цигарок. У каталозі Smoky Dogg пропонуємо заготовки стандартного розміру — 84 мм у довжину та діаметром 8 мм. Вся продукція відповідає стандартам якості Європейського Союзу.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності