Папір для самокруток Smoking

Купуйте Папір для самокруток у магазині Smoky Dogg⭐Найбільший вибір сигаретного паперу✔️ Відомі бренди (OCB, Gizeh, Dark Horse, Smoking) ✓Супер ціна ✓ Швидка доставка ✓


Папір  для самокруток SMOKING ORGANIC REGULAR

Smoking

14 грн Без ПДВ: 14 грн

Папір для самокруток SMOKING ORGANIC REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING RED REGULAR

Smoking

11 грн Без ПДВ: 11 грн

Папір для самокруток SMOKING RED REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING GREEN СС REGULAR

Smoking

11 грн Без ПДВ: 11 грн

Папір для самокруток SMOKING GREEN СС REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING LIQUORICE REGULAR

Smoking

25 грн Без ПДВ: 25 грн

Папір для самокруток SMOKING LIQUORICE REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING BROWN REGULAR

Smoking

14 грн Без ПДВ: 14 грн

Папір для самокруток SMOKING BROWN REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING BLUE REGULAR

Smoking

11 грн Без ПДВ: 11 грн

Папір для самокруток SMOKING BLUE REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING WHITE REGULAR

Smoking

11 грн Без ПДВ: 11 грн

Папір для самокруток SMOKING WHITE REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING PURE HEMP

Smoking

12 грн Без ПДВ: 12 грн

Папір для самокруток SMOKING PURE HEMP

< >
Папір для самокруток SMOKING MASTER REGULAR

Smoking

11 грн Без ПДВ: 11 грн

Папір для самокруток SMOKING MASTER REGULAR

< >
Папір для самокруток SMOKING KS GOLD +TIPS

Smoking

69 грн Без ПДВ: 69 грн

Папір для самокруток SMOKING KS GOLD +TIPS

< >
Папір для самокруток SMOKING KS CONES BROWN

Smoking

159 грн Без ПДВ: 159 грн

Папір для самокруток SMOKING KS CONES BROWN

< >
Папір для самокруток SMOKING KS DE LUXE + TIPS

Smoking

69 грн Без ПДВ: 69 грн

Папір для самокруток SMOKING KS DE LUXE + TIPS

< >
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)

Якісний папір для самокруток від бренду Smoking

Папір для самокруток від відомого іспанського бренду Smoking виробляється уже більше століття. Багато поціновувачів паління вважають продукцію даної торгової марки одним з еталонів у сфері спеціалізованих товарів для куріння.

Саме тому вони експортуються в більш ніж у 80 країн по всьому світу. До них входить в тому числі й Україна. Наш інтернет-магазин дозволяє їх придбати по дійсно доступним цінам з можливістю доставки у всі регіони країни. Я

кщо ви хочете цигарковий папір Смокинг купити в Україні, тоді наш сайт — саме те що вам потрібно!

Історія бренду

Наявний в каталозі довгий папір для самокруток Smoking є одним з товарів іспанської фабрики Miquel y Costas. Визначальним моментом для засновника фабрики було отримання Гран-Прі на виставці в столиці Каталонії. Нині компанія Miquel y Costas є власником великої кількості різноманітних заводів, котрі здійснюють свою діяльність не тільки в Іспанії, але й в багатьох країнах по всьому світу. 

Крім виготовлення паперу, вони займаються роботою з текстильною целюлозою різноманітного призначення. Попри це, поціновувачі паління все ж найкраще знають даний бренд завдяки виробництву доступного паперу для самокруток. Також перевагою бренду є те, що ціна на папір самокрутний є досить доступною.. 

Основні переваги та особливості

Багато людей розуміють, як скрутити самокрутку однією рукою, але не знають, якими перевагами та особливостями відрізняються товари для паління тих чи інших торгових марок. Якщо говорити про цигарковий папір Smoking, його плюси наступні:

Недорога вартість. Це обумовлено тим, що виготовлення паперу є досить простим. До того ж наш інтернет-магазин Smoky Dogg налагодив поставки продукції від виробника таким чином, щоб логістика була максимально дешевою і при цьому швидкою.

Висока якість. Це відчувається після першого ж використання паперу. Він досить міцний для того щоб з нього скручувати різні типів цигарок, використовуючи як звичайний тютюн, так і його суміші.

Екологічність та безпека. Для виготовлення паперу використовуються ресурси, котрі можна відновити. У зв’язку з цим вплив на стан навколишнього середовища мінімальний. До того ж варто звернути увагу і на те, що під час обробки матеріалу не застосовуються речовини, які можуть негативно вплинути на стан здоров’я курця. 

Простота використання. Папір Smoking може використовуватись і для ручного скручування цигарок, і для автоматичного — за допомогою відповідної машинки. Якщо другий варіант вам подобається більше, на сайті нашого Інтернет-магазину Smoky Dogg ви можете знайти такі товари у відповідних розділах.

Різноманіття кольорів. Паління — це не просто буденний процес, це певний ритуал, котрий вимагає використання відповідних атрибутів. Папір може бути одним із них. Колір цигарки впливає на настрій курця, його самопочуття, емоції та багато іншого.

На нашому сайті Smoky Dogg ви можете придбати папір для самокруток оптом з можливістю доставки по Україні. Продаж здійснюється лише великими партіями.

Високі ароматичні якості

Варто зазначити, що папір для махорки часто має нейтральний запах, адже багатьом курцям подобається переважно аромат тютюну. Проте, наразі на ринку присутня велика кількість товарів, котрі дозволяють відчути найрізноманітніші пахощі в залежності від своїх уподобань.

Відомий іспанський бренд Smoking виготовляє наступні типи паперу:

Органічний папір (SMOKING ORGANIC). Його часто ще називають папером повільного горіння. Для нього використовуються натуральні волокна коноплі. При цьому варто звернути увагу на те, що даний тип паперу не проходить відбілювання. В якості клею він передбачає використання соку акації.

Тонкий та ультратонкий папір. Він відрізняється своєю мінімальною щільністю. У зв’язку з цим такий папір майже ніяк не впливає на смак безпосередньо самого тютюну, не надаючи йому сторонніх ароматів. При цьому варто розуміти також і той факт, що мінімальна щільність призводить до того, що не всі можуть без проблем користуватись таким папером. Перш за все це стосується новачків.

Лакричний папір (SMOKING LIQUORICE). Він відповідно має досить характерний запах та смак. Найчастіше його використовують разом з темними сортами тютюну, адже це поєднання уже вважається класичним.

Класичний папір. Він має середню щільність, але при цьому не характеризується якимось незвичайним присмаком. Курці часто обирають цей варіант через те, що він непогано підтримує горіння.

Аналог фабричної оболонки. Він використовується тими поціновувачами паління, котрі не люблять експериментів і залишаються вірними своїм звичкам. Даний папір дуже нагадує той, з якого виготовляють звичайні цигарки. При цьому його основна відмінність — використання винятково натурального складу.

Коричневий папір (SMOKING BROWN). Він є досить тонким. Під час його виготовлення використовується технологія відбілювання, котра не передбачає застосування хлору. У зв’язку з цим зберігається досить цікавий натуральний колір крафтового паперу.

Якщо ви досі не визначились з тим, де можна купити цигарковий папір, тоді краще звернутись за допомогою до представників нашого інтернет-магазину Smoky Dogg. Широкий вибір різноманітних товарів для паління дозволить вам знайти саме ті, котрі вам найкраще підходять.

icon open chat

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності