Папір для самокруток OCB

Купуйте Папір для самокруток у магазині Smoky Dogg⭐Найбільший вибір сигаретного паперу✔️ Відомі бренди (OCB, Gizeh, Dark Horse, Smoking) ✓Супер ціна ✓ Швидка доставка ✓


Папір для самокруток OCB SLIM PREMIUM + TIPS

OCB

39 грн Без ПДВ: 39 грн

Папір для самокруток OCB SLIM PREMIUM + TIPS

< >
Папір для самокруток OCB VIRGIN BROWN SINGLE

OCB

16 грн Без ПДВ: 16 грн

Папір для самокруток OCB VIRGIN BROWN SINGLE

< >
Папір для самокруток OCB PREMIUM #1

OCB

19 грн Без ПДВ: 19 грн

Папір для самокруток OCB PREMIUM #1

< >
Папір для самокруток OCB BLUE CC

OCB

11 грн Без ПДВ: 11 грн

Папір для самокруток OCB BLUE CC

< >
Папір для самокруток OCB GREEN CC

OCB

10 грн Без ПДВ: 10 грн

Папір для самокруток OCB GREEN CC

< >
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Якісні самокрутки з кращого паперу ОСВ

Куріння сьогодні є особливою філософією життя. Незважаючи на велику кількість сучасних альтернатив для паління, звичайні цигарки та самокрутки залишаються популярними. Причому особливого шарму додають саме останні.

Це і не дивно, бо є можливість самостійно підібрати більш якісний тютюн, ніж у звичайних цигарках. Зауважимо, що папір для самокруток OCB за гарною ціною дозволить зробити процес паління ще більш приємним! У асортименті також є товари преміум-сегменту.

Особливості паперу для самокруток OCB

Це сучасний матеріал, що до того ж ефектно виглядає. Часи, коли самокрутки робили з газет, вже давно в минулому. Зараз саморобні цигарки якісніші за магазинні аналоги. Французький бренд OCB є одним із найпопулярніших серед любителів «олдскульного» паління. Усе завдяки відмінним характеристикам продукції.  

Варто зазначити, що сигаретний папір OCB має такі особливості:

  • достатньо тонкий, тому залишає мало попелу;
  • виготовлений з екологічно чистих матеріалів (зазвичай це папір з конопель та льону);
  • майже без запаху, тому дозволяє повноцінно передати смак та запах тютюну;
  • рівномірно тліє;
  • представлений у різних кольорах.

Сьогодні цигарковий папір купити в Одесі легко. Достатньо зробити замовлення на нашому сайті. Але спочатку варто обрати найбільш відповідний товар.

Правила вибору паперу для самокруток

В першу чергу потрібно звернути увагу на ширину, довжину та товщину. Щоб насолодитись ароматним тютюном слід використовувати тоненький папір. Проте новачкам може бути складно зробити самокрутку з дуже тонкого паперу. Цю проблему вирішить використання машинки сигаретної.

Особливу увагу потрібно також звертати на такі характеристики:

  • матеріал паперу;
  • кількість в одній упаковці, блоці;
  • виробник;
  • швидкість горіння;
  • який використовується клей.

Інколи папір для самокруток має обрізані краї. Це дозволяє легше зробити цигарку, що особливо важливо для тих, хто тільки починає своє знайомство з ритуалом створення сигарети своїми руками.

Увага на матеріал

Самокрутка в ідеалі складається з нейтрального екологічного паперу та ароматного тютюну. Бумага зазвичай виготовляється з однієї чи декількох видів сировини. Кожна з них має свої конкурентні переваги.

Целюлозна. Не користується великою популярністю, так як може віддавати деревиною під час паління. 

Рисова. Екологічний папір, майже без аромату. Не перебиває смак тютюну, тому широко використовується для самокруток. Це дуже тонкий папір, і це є чи не єдиним недоліком. Найчастіше для самокруток використовують саме цей вид.

Конопляна. Достатньо дешевий та екологічний матеріал. Недоліками є специфічність запаху та смаку, що проявляються під час куріння.

Зазвичай, папір для цигарок OCB виготовляється з суміші конопляної та рисової бумаги. Цей матеріал зберігає переваги обох: нейтральність аромату, стійкість до розриву та екологічність. При цьому зберігається доступна ціна. І як бонус ― можна обрати не сірий папір, а яскравий, що додасть ритуалу паління ще більше чарів.

Як зробити замовлення

Придбати якісні товари для олдскульного паління, а саме папір для цигарок Smoking, RAW, OCB та ін., а також спеціальні машинки для створення самокруток можна в режимі «онлайн». Достатньо обрати продукцію, що вас зацікавила, та замовити їх з доставкою по Україні. 

Наш магазин Smoky Dogg пропонує швидку доставку за 1-3 дні по всій території країни. Для гуртових покупців ця послуга безкоштовна. Чекаємо вас на сайті, де представлені найкращі товари для самокруток.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності