Папір для самокруток Mascotte

Купуйте Папір для самокруток у магазині Smoky Dogg⭐Найбільший вибір сигаретного паперу✔️ Відомі бренди (OCB, Gizeh, Dark Horse, Smoking) ✓Супер ціна ✓ Швидка доставка ✓

Папір  для самокруток MASCOTTE ORIGINAL

Mascotte

12 грн Без ПДВ: 12 грн

Папір для самокруток MASCOTTE ORIGINAL

< >
Папір для самокруток MASCOTTE GREEN CC

Mascotte

12 грн Без ПДВ: 12 грн

Папір для самокруток MASCOTTE GREEN CC

< >
Папір для самокруток MASCOTTE EXTRA THIN ORGANIC HEMP

Mascotte

13 грн Без ПДВ: 13 грн

Папір для самокруток MASCOTTE EXTRA THIN ORGANIC HEMP

< >
Папір для самокруток MASCOTTE PINK SLIM MAGNET

Mascotte

49 грн Без ПДВ: 49 грн

Папір для самокруток MASCOTTE PINK SLIM MAGNET

< >
Папір для самокруток MASCOTTE SLIM MAGNETIC COMBI PACK + TIPS
Папір для самокруток MASCOTTE ORIGINAL MAGNET 100

Mascotte

29 грн Без ПДВ: 29 грн

Папір для самокруток MASCOTTE ORIGINAL MAGNET 100

< >
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Папір Mascotte — гарантовано запашна цигарка 

Mascotte — оригінальний бренд від нідерландського виробника компанії The Mascotte Company. Торгова марка одна з найвідоміших у світі. Виробник забезпечує ринок папером та гільзами для самокруток, фільтрами, машинками для набивання гільз та іншими аксесуарами, котрі супроводжують процес самостійного виготовлення цигарок.

Виробничі потужності корпорації знаходяться у Франції, Австрії та Німеччині. Знайти продукцію визнаного бренду можливо в інтернет-магазині ImperіaUA.

Особливості паперу для цигарок Mascotte

Основні фактори, котрі впливають на смак самокрутки — тютюнова суміш та папір, в який її загортають. Щоб цигарка не розірвалась, повільно тліла та приносила максимум задоволення для курця потрібні листи гарної якості. Цьому критерію повною мірою відповідає папір для самокруток Mascotte.

Сировиною для виготовлення листків для цигарок служать натуральні текстильні волокна. Їх створюють у підніжжя Піренейських гір. У складі виключена наявність деревної целюлози. Цей фактор позитивно впливає на властивість паперу легко скручувати, міцно склеюватись, тліти довго та рівномірно.

Для виготовлення клею використовують речовину натурального походження, котра має назву гуміарабіка. Клейовий розчин не має ані найменшого смаку і запаху, як у сухому вигляді, так і при палінні цигарки. Речовину наносять майже прозорим шаром, проте цього достатньо для якісного склеювання листка. До речі, такий же принцип використовується у найпопулярнішому паперові для самокруток SMOKING.

М’якість паперу напряму впливає на зручність скручування джоінта. Для того, щоб підвищити цю якість сигаретного паперу Mascotte, виробник за допомогою електронних пристроїв наносить мікроскопічну перфорацію на листки. Таким чином покращується здатність паперу плавно закручуватись, зберігаючи оригінальний смак тютюну.

Асортимент паперу для самокруток від Mascotte

Інтернет-магазин Smoky Dogg пропонує придбати різну продукцію світового бренду. В наявності маємо наступні види паперу для самокруток:

Mascotte Gomme Original. Це чисті натуральні листи, вироблений з природних, рослинних волокон. Відбілення паперу проводять без застосування хлору. Щільність паперу складає 20 г/м2. Розмір листка — 68 мм. Пакування — 50 смужок в пачці, 50 пачок у блоці.

Mascotte Slim Magnetic Combi Pack & Tips. Надзвичайно тонкі листки володіють достатньою міцністю, щоб не порватися у найвідповідальніший момент створення самокрутки. Сировина для виробництва виключно натурального походження.

Кожна смужка має водяний знак, котрий забезпечує повільне, рівномірне горіння. Щільність паперу складає 14 г/м2. Довжина смужок — 110 мм. Пакування — 34 смужки і 34 фільтри в пачці, 26 пачок у блоці.

Крім паперу Mascotte інтернет-магазин Smoky Dogg проводить продаж машинок для виготовлення самокруток даної торгової марки та інших визнаних брендів. Кожна модель відповідає стандартам якості та зручності користування.

Якщо бажаєте зануритись у світ вживання самокруток та шукаєте де купити цигарковий папір у Києві, тоді звертайтесь в Smoky Dogg. Пропонуємо широкий вибір товарів за приємними цінами.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності