Фільтри для самокруток Guliwer

В SMOKY DOGG лише висока якість фільтрів ☝️Доступні ціни☝️Тільки оригінальні товари✔️Завжди в наявності ☝️ Топ-Бренди ➤ Великий асортимент - різна довжина і діаметр фільтрів ✈ Швидка доставка ☝

Фільтри для самокруток GULIWER REGULAR LONG 8X20 мм (100 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (120 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (150 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (240 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM LONG 6X20 мм (150 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER BLACK AND WHITE EXTRA SLIM 5.3X15 мм (150 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER REGULAR 8X15 мм (100 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (500 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER BLACK AND WHITE SLIM 6X15 мм (160 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (1000 шт)

Guliwer

155 грн Без ПДВ: 155 грн

Фільтри для самокруток GULIWER SLIM 6X15 мм (1000 шт)

< >
Фільтри для самокруток GULIWER SLIM BIO UNBLEACHED 6X15 мм (200 шт)
Фільтри для самокруток GULIWER REGULAR 8X15 мм (180 шт)
Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)

Фільтри Гулівер — можливість захистити свої легені під час куріння

Наш тютюновий інтернет-магазин України пропонує клієнтам широкий вибір різноманітних товарів для паління, серед яких особливою популярністю користуються фільтри для самокруток. Вони дозволяють не тільки захистити систему дихання курця, але й пом’якшити смак сигарет.

Наразі в каталозі представлено кілька десятків різноманітних фільтрів, котрі значно відрізняються один від одного. Саме тому потрібно розуміти їхні переваги та особливості. Про це піде мова нижче.

Функції, на які варто звернути увагу

Може здатись, що фільтри сигаретні Гулівер 8 мм виконують всього лише одну функцію, але це насправді це не зовсім так. Експерти відзначають, що вони відіграють досить важливу роль в процесі куріння. Серед їхні основних особливостей варто виділити наступні:

Повне запобігання можливості попадання до рота безпосередньо самого тютюну з цигарок. Якщо фільтр відсутній, окремі частки можуть випадати з гільзи під час затягування повітря. 
Надійна затримка небезпечних речовин, котрі можуть негативно вплинути на ті чи інші системи організму людини. До них відносяться смоли, канцерогени та важкі метали. Всі вони обов’язково виділяються під час горіння тютюну, сумішей для куріння та безпосередньо самого паперу гільзи.
Перевірний захист губ, шкіри лиці та фаланг пальців від можливостей отримання опіків та травм. Це стається досить рідко, але все ж трапляється — у тих випадках, коли фільтр у сигареті повністю відсутній.
Забезпечення можливостей повністю викурити абсолютно весь тютюн. Це неможливо зробити без фільтра у зв’язку з тим, що тримати малий окурок досить небезпечно, трамватично та просто складно.
Часткове регулювання міцності цигарок. Фільтр абсорбує небезпечні речовини, саме тому дим стає менш концентрованим. Через це курцю набагато легше сприймати навіть досить міцні цигарки.
Зменшення температури диму від горіння тютюну та паперу. Вдихати гаряче повітря можуть далеко не всі курці. Перш за все це стосується новачків, котрі не звикли до нього.
Пом’якшення концентрованого диму для його більш приємного вдихання. Це стається через фільтрацію, а також у зв’язку з тим, що деякі з фільтрів мають спеціальні ароматичні капсули.
Варто зазначити, що фільтри для самокруток 500 шт — це саме той товар, котрий дозволяє на довгий час забезпечити курця можливістю безперешкодно палити зі справжнім задоволенням. Експерти не рекомендують собі в цьому відмовляти, адже це впливає не на настрій людини і її хороше самопочуття. 

Якщо ви хочете купити аксесуари для цигарок, краще це робити в перевірених інтернет-магазинах, котрі можуть гарантувати високу якість своїх товарів.

Основні плюси фільтрів Гулівер

Сучасне виробництво фільтрів для цигарок — це не дуже складний процес, котрий не потребує великих потужностей. До того ж для виготовлення таких товарів використовуються досить дешеві матеріали.
Це пояснює основну перевагу фільтрів — їх доступну вартість. В одній упаковці, котру можна придбати за досить низькою ціною, знаходиться відразу кілька сотень одиниць для очищення сигаретного диму.
Серед інших переваг фільтрів Гулівер експерти в тютюнопалінні відзначають наступні:
  • Можливість використовувати не тільки відносно до тютюну, але й при використанні інших сумішей для куріння. Останні з кожним днем стають все більш популярними. Також зазначимо, що фільтри цигаркові гарно себе показують при взаємодії з різними речовинами, що використовуються під час паління.
  • Дійсно хороше очищення цигаркового диму під час горіння тютюну. Мова йде про канцерогени, смоли та деякі інші небезпечні для органів дихання речовини. До того ж це значною мірою впливає на смакові та ароматичні характеристики цигарок.
  • Простота скручування цигарок в домашніх умовах — як ручним способом, так і автоматичним. Фільтри мають діаметр, який дозволяє їх використовувати різними методами. Це значно прискорює процес скручування сигарет.
  • Значна кількість різноманітних типів, що сильно відрізняються один від одного.
  • Таким чином, ціна фільтрів для самокруток — це не єдина їхня перевага. Саме тому вони наразі є досить популярними не тільки в Україні, але й в багатьох інших країнах світу.

На що звертати увагу під час вибору фільтрів?

Попри те, що фільтри для самокруток є досить простими аксесуарами для паління, все ж наразі на ринку присутні різні їхні види.
Саме тому кожен, хто любить зробити затяжку ароматного диму, повинен знати на що звертати увагу під час вибору. Серед основних факторів професіонали відзначають такі:
  • рівень фільтрації;
  • діаметр та довжину;
  • наявність ароматизатора;
  • можливість використовувати в машинці.

Якщо ви проаналізуєте всі перераховані фактори, ви зможете придбати такі фільтри, які дозволять вам не тільки захистити своє здоров’я, але й відчути всю повноту аромату тютюну.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності