Папір для самокруток Columbus

Купуйте Папір для самокруток у магазині Smoky Dogg⭐Найбільший вибір сигаретного паперу✔️ Відомі бренди (OCB, Gizeh, Dark Horse, Smoking) ✓Супер ціна ✓ Швидка доставка ✓

Папір для самокруток COLUMBUS

Columbus

7 грн Без ПДВ: 7 грн

Папір для самокруток COLUMBUS

< >
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Columbus — гарна оболонка для запашного тютюну

Усі знають, що куріння — не найкраща звичка. Проте задоволення від процесу не зменшує кількість прихильників тютюну. А коли справа стосується самокруток, тоді мова про шкідливість стає втричі меншою. Адже паління саморобних цигарок — ціла філософія. Звичка палити самокрутки — це окремий світ, наповнений особливими ритуалами, із застосуванням цікавих аксесуарів.

На початку історії самокруток, тютюн закручували у звичайний газетний папір або будь-які шматки паперу, котрі були під рукою. Наразі вживання самокруток перейшло до сегменту обраних, елітних звичок. Саме тому поважаючі себе курці, завжди використовують спеціальний папір для саморобних цигарок або гільзи сигаретні з капсулою. Одна з найкращих торгових марок, присутніх на ринку — Columbus.

Особливості продукції бренду 

В інтернет-магазині Smoky Dogg можливо купити Сolumbus для самокруток різноманітні види паперу та повний спектр інших товарів для самостійного виготовлення цигарок. Асортимент наповнений варіантами паперу і гільз різної щільності, розміру, кольору та смаків.

Однією із найбільш затребуваних є продукція польської компанії Columbus. Товари бренду володіють найкращими якостями, котрі відмітили поціновувачі паління в Україні. Наш магазин пропонує придбати папір стандартного розміру 36×69 мм з підвищеною щільністю.

Остання особливість дає змогу скрутити гарну цигарку навіть початківцям, котрі не мають великого досвіду у самостійному створенні самокруток. Закручуючи цигарку, можете бути певні, що листок не порветься. Це гарний варіант, щоб натренувати навичку виготовлення джоінтів, до того ж ціна Columbus в Україні більш ніж доступна. 

Папір від Columbus чудово тримає форму, тому самокрутки виходять рівними, акуратними та гарно набитими. Початківцям і любителям смаку тютюну без домішків прийдеться до вподоби те, що виробництво даного виду паперу не передбачає використання розчинів для просочення, а тому заготовки не мають вираженого запаху. Цей фактор дозволяє відчути усю глибину аутентичного смаку обраної тютюнової суміші.

Самокрутки з паперу марки Columbus повільно і довго тліють, що є також особливістю і заслугою листків. Отож радимо купити цигарковий папір в Києві і насолоджуватись неспішним, рівномірним курінням.

З чого виготовляють папір затребуваної марки

В якості сировини для виготовлення паперу польський виробник обирає целюлозу. Папір не має яскравого білого кольору, що свідчить про те, що під час виробництва не застосовують додаткові хімічні речовини для відбілювання листів. Жовтуватий колір, котрий декому може здатися недоліком, насправді є показником більшої безпеки для організму курця. Папір Columbus вважається найбільш екологічним серед аналогів.

Стандартне пакування, котре пропонуємо придбати у магазині Smoky Dogg 50 листів у пачці. Блок вміщує 50 пачок. Пакування також виготовляють з целюлози, що свідчить про турботу виробника щодо довкілля. Для нанесення маркувань та логотипів використовують екологічно безпечні чорнила.

В інтернет-магазині Smoky Dogg папір для самокруток Columbus, популярний SMOKING, RAW, OCB та багато іншого можна придбати за доступною ціною. Також пропонуємо широкий вибір аксесуарів для виготовлення самокруток, різні види тютюну, гільз та машинок. Відправка замовлень відбувається в найкоротші терміни.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності