Ароматизатори для тютюну Mac Baren

В SMOKY DOGG найбільший асортимент ароматизаторів⭐ваніль✔️ вишня ✔️черешня ✔️шоколад✔️ american blend ✔️ Насолоджуватись курінням з нашими ароматизаторами тепер в 100 раз краще✔️ Тільки оригінальні товари ☝️

Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT ваніль
Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT шоколад
Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT крижана м'ята
Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT вишня

Mac Baren

79 грн Без ПДВ: 79 грн

Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT вишня

< >
Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT кава

Mac Baren

79 грн Без ПДВ: 79 грн

Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT кава

< >
Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT яблуко
Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT виноград
Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT оригінальний
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Тютюнові ароматизотори MAC BAREN для приємного паління

З кожним роком ароматизатори тютюнові MAC BAREN стають все популярнішими. Це обумовлено тим, що вони роблять процес паління значно приємнішим. При цьому їхнє використання є зручнішим, аніж застосування різноманітних капсул.

Ароматизатори в невеликих пляшечках спеціально створені для поціновувачів куріння, які люблять перетворювати цей процес з буденної банальності на своєрідний ритуал.

Особливості використання

Якщо ви вирішили придбати ароматизатори MAC BAREN для тютюну, варто звернути увагу на те, що їх використання є досить простим. Повноцінна обробка суміші для куріння займає не більше 15-20 хвилин вашого часу. Її можна здійснювати раз в день, раз в тиждень або ж раз в місяць.

Безпосередньо сам процес ароматизації складається за наступних дій:

 • Відкриття пляшечки, в якій знаходиться рідина, що ароматизує тютюн.
 • Поливання рідиною тютюнової суміші і її поступове перемішування.
 • Очікування насичення тютюну відповідними ароматами та запахами протягом 15 хвилин.
 • Використання приготованої суміші для куріння при створенні самокруток.

Купити ароматизатор можна в невеликих пляшечках об’ємом 1.5 мл. Попри те, що вони є досить маленькими, все ж їх вистачає для обробки значної кількості продукції.

Доступні смаки

Завдяки бренду MAC BAREN стала доступною ароматизація тютюну кавою. Наразі в лінійці товарів цієї компанії можна знайти велику кількість різноманітних запахів, що дозволяє задовольнити забаганки практично будь-якого покупця. Серед найпопулярніших варіантів варто виділити наступні:

 • яблуко;
 • шоколад;
 • ментол;
 • освіжаючий лимон;
 • ваніль;
 • вишня і т. д.

В каталозі нашого інтернет-магазину можна придбати різноманітні аромати, завдяки яким виникає можливість перетворити паління в приємний процес, котрий дозволить вам отримувати винятково задоволення. Додатково на сайті представлені і інші товарі, потрібні для куріння. До них відноситься цигарковий папір, машинки SILVER STAR та сучасні фільтри. При потребі наші менеджери по роботі з клієнтами готові надати консультацію щодо замовлення товарів, які можна знайти в каталозі.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності