Ароматизатори для тютюну Mac Baren

В SMOKY DOGG найбільший асортимент ароматизаторів⭐ваніль✔️ вишня ✔️черешня ✔️шоколад✔️ american blend ✔️ Насолоджуватись курінням з нашими ароматизаторами тепер в 100 раз краще✔️ Тільки оригінальні товари ☝️

Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT ваніль

Mac Baren

79 грн Без ПДВ: 79 грн

Ароматизатор для тютюну MAC BAREN SCENTIT ваніль

Немає в наявності
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Тютюнові ароматизотори MAC BAREN для приємного паління

З кожним роком ароматизатори тютюнові MAC BAREN стають все популярнішими. Це обумовлено тим, що вони роблять процес паління значно приємнішим. При цьому їхнє використання є зручнішим, аніж застосування різноманітних капсул.

Ароматизатори в невеликих пляшечках спеціально створені для поціновувачів куріння, які люблять перетворювати цей процес з буденної банальності на своєрідний ритуал.

Особливості використання

Якщо ви вирішили придбати ароматизатори MAC BAREN для тютюну, варто звернути увагу на те, що їх використання є досить простим. Повноцінна обробка суміші для куріння займає не більше 15-20 хвилин вашого часу. Її можна здійснювати раз в день, раз в тиждень або ж раз в місяць.

Безпосередньо сам процес ароматизації складається за наступних дій:

  • Відкриття пляшечки, в якій знаходиться рідина, що ароматизує тютюн.
  • Поливання рідиною тютюнової суміші і її поступове перемішування.
  • Очікування насичення тютюну відповідними ароматами та запахами протягом 15 хвилин.
  • Використання приготованої суміші для куріння при створенні самокруток.

Купити ароматизатор можна в невеликих пляшечках об’ємом 1.5 мл. Попри те, що вони є досить маленькими, все ж їх вистачає для обробки значної кількості продукції.

Доступні смаки

Завдяки бренду MAC BAREN стала доступною ароматизація тютюну кавою. Наразі в лінійці товарів цієї компанії можна знайти велику кількість різноманітних запахів, що дозволяє задовольнити забаганки практично будь-якого покупця. Серед найпопулярніших варіантів варто виділити наступні:

  • яблуко;
  • шоколад;
  • ментол;
  • освіжаючий лимон;
  • ваніль;
  • вишня і т. д.

В каталозі нашого інтернет-магазину можна придбати різноманітні аромати, завдяки яким виникає можливість перетворити паління в приємний процес, котрий дозволить вам отримувати винятково задоволення. Додатково на сайті представлені і інші товарі, потрібні для куріння. До них відноситься цигарковий папір, машинки SILVER STAR та сучасні фільтри. При потребі наші менеджери по роботі з клієнтами готові надати консультацію щодо замовлення товарів, які можна знайти в каталозі.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності