Аксесуари для самокруток - ідеї для подарунків

Аксесуари для самокруток - ідеї для подарунків

Пристрасть до паління, може стати джерелом для великої кількості ідей подарунків. Порадувати прихильника тютюнового диму, котрий самостійно виготовляє цигарки зовсім не складно.

Оскільки на ринку існує широкий асортимент супутніх товарів від бюджетних до елітних та ексклюзивних. На сайті знайдеться презент на будь-який смак з різноманітного асортименту аксесуарів для цигарок за доступними цінами.

Обираємо подарунок курцеві

Якщо серед ваших близьких, друзів, колег є поціновувачі тютюнового диму, тоді в якості подарунку можна розглядати аксесуари для куріння:

 • тютюн;
 • фільтри;
 • гільзі, папір;
 • фільтри;
 • машинки для виготовлення самокруток;
 • мундштуки;
 • попільнички;
 • табакерки;
 • портсигари;
 • запальнички.

Наразі виробники пропонують різні застосунки, котрі додають звичайному ритуалу нових вражень. Обираючи презент, враховуйте досвід курця. Наприклад, якщо подарувати соус для тютюну з Польщі, новачкові, то можливо не потрапити в ціль.

Причиною може стати той момент, що курець, котрий тільки розпочав виготовляти самокрутки, ще не замислюється над тим, як ароматизувати тютюн для самокруток. А от для курця з багаторічним стажем, це стане оригінальним сюрпризом, котрий принесе приємні емоції, додавши нових вражень.

Чудовим варіантом стане портсигар, табакерка або запальничка. Особливо, якщо підібрати модель з дизайном під смак адресата. Такі подарунки приносять подвійне задоволення:

 • по-перше, несуть естетичну насолоду від споглядання;
 • по-друге, виконують практичну функцію.

Табакерки зберігають тютюн в оптимальних умовах. Щільно закритий контейнер, в який не потрапляє сонячне світло дозволяє утримувати найкращу температуру і вологість. Портсигар ідеально підходить для тих, хто полюбляє створювати самокрутки з запасом. В пристрої цигарки уникнуть зминання, інших ушкоджень. Обираючи запальничку, звертайте увагу на механізм роботи, можливість заправляння, зовнішній вигляд. Чудовим доповненням стане іменне гравіювання на виробі.

Наступний варіант, котрий стовідсотково порадує курця самокруток ꟷ машинки або станки для набивання сигаретних гільз тютюном. Мало хто обходиться без цього аксесуару. Машинки полегшують виготовлення цигарок. Зменшують затрати часу, а також економлять витратні матеріали, тому що не пошкоджуються гільзи і не розсипається тютюн.

Великий вибір пристроїв для набивки цигарок задовольнить будь-які запити. Ринок пропонує бюджетні механічні моделі із пластику, середнього класу автоматичні металеві станки, а також коштовні електричні машинки з металу або кераміки. Часто в комплекті до таких варіантів йдуть вмонтовані табакерки. Машинки можуть стати стильним доповненням інтер’єру, котрий підкреслюватиме статусність власника.

Також як варіанти для подарунків можна розглядати набори для самокруток. Наповнення можливо підібрати на свій розсуд. Наприклад, це можуть бути цигарковий папір або гільзи, фільтри, сірники. На нашому спеціалізованому сайті можливо придбати різноманітні товари для самокруток від Dark Horse, замовити машинку GIZEH, купити продукцію Mascotte та багатьох інших виробників. Уся продукція якісна, тому обраний подарунок принесе радісні емоції.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності