Бажаєте перейти на самокрутки? Потрібно познайомитись з процессом зсередини!

Бажаєте перейти на самокрутки? Потрібно познайомитись з процессом зсередини!

Знайти якісний та надійний сигаретний папір насправді не дуже складно. Річ у тому, що наразі такий товар реалізується не тільки у звичайних магазинах, але і в мережі інтернет через різноманітні сайти.

При цьому важливо розуміти, що існує багато типів цигаркового паперу, які значно відрізняються один від одного великим переліком факторів, на котрі потрібно звернути увагу перед придбанням. Саме про це піде мова нижче в даній статті.

Що враховувати під час вибору?

Якщо вам потрібно купити цигарковий папір в Одесі, Львові чи Києві, це можна без проблем зробити на нашому сайті з доставкою саме в той населений пункт України, де ви проживаєте. При цьому потрібно зробити правильний вибір саме того товару, який найбільш оптимально підходить під ваші уподобання. Що ж в такому разі потрібно враховувати? Експерти у зв’язку з цим виділили наступні важливі фактори:

 1. Матеріал виготовлення. Він може бути різним. Це впливає на процес горіння самокруток та вартість безпосередньо самого паперу.
 2. Розмір листів. Його вибір варто здійснювати залежно від того, який спосіб скручування цигарок вам більше подобається.
 3. Щільність. Якщо новачки вибирають більш щільний папір через легкість користування ними, то більш досвідчені курці віддають перевагу дуже тонким листам.
 4. Відтінок. Найчастіше на ринку можна знайти папір білого кольору, адже більшість матеріалів в процесі виготовлення відбілюються. При цьому варто розуміти й наявність товарів, забарвлених в інші відтінки. На їх функціональність це ніяким чином не впливає.
 5. Частина, що клеїться. У зв’язку з тим, що для цього в більшості випадків використовуються цукри, на здоров’я людини технологія приклеювання взагалі не впливає.
 6. Ароматизація. Часом папір просочується фруктовими рідинами. Це потім впливає не тільки на запах, але й на смак тютюну.


Одним з найбільш популярних наразі є папір Gizeh. Він має попит перш за все через доступність більшості клієнтів нашого Інтернет-магазину. На сайті представлений широкий вибір товарів даного бренда, що дозволяє кожному з вас підібрати для себе саме такий папір для самокруток, який вам найбільше підходить.


Матеріал виготовлення

Якщо вам потрібен папір Mascotte наш інтернет-магазин України дозволяє його придбати по доступній вартості. Перш за все перед покупкою, варто визначитись з матеріалом, який може бути таким:

 • целюлоза;
 • конопля;
 • рисові волокна.
Серед незвичних матеріалів виготовлення папері для самокруток варто виділити бамбук, кукурудзу чи льон.

Довжина паперу

Оптимальний розмір листів паперу для скручування самокруток для кожного різний. До стандартних розмірів відносяться наступні: 70, 78 та 110 міліметрів. Саме ці показники є стандартними (вони вважаються міжнародними). Окремо варто звернути увагу й на такі:

 1. Single-Wide. Довжина паперу, що позначений таким чином, сягає 68-70 міліметрів, тоді як ширина — 34-36 міліметрів.
 2. ¼. В такому випадку довжина сягає 76-78 міліметрів. При цьому ширина знаходиться в межах 45-48 міліметрів.
 3. ½. Довжина паперу даного типорозміру — 76-78 міліметрів, а ширина 60-62 міліметрів.    
 4. Double-Wide. Прямокутний папір, що позначений таким чином, має довжину 68-70 міліметрів та ширину 76-90 міліметрів.   
 5. KingSize. Так позначається найбільший папір для самокруток. Його довжина знаходиться в межах 100-105 міліметрів, а ширина сягає 55-60 міліметрів.
Крім паперу, додатково на нашому сайті ви можете придбати й паперові фільтри для самокруток. Таким чином, в одному місці ви маєте можливість купити абсолютно все, що потрібно для куріння!

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності