Чому стає популярним самостійне набивання сигаретних гільз

У певний момент свого життя справжні курці втомлюються від звичайних цигарок. Прості магазинні сигарети з пачки не приносять їм справжнього задоволення. У цей момент назріває рішення перейти на сигари чи самокрутки. Але процес самостійного виготовлення цигарок не такий простий, його неможливо уявити без якісної цигаркової гільзи. До її вибору необхідно підходити відповідально, вивчивши всі особливості цього елемента.

Як приготувати якісну цигарку

Для того, щоб забити сигарету машинкою, необхідно виконати ряд простих дій:

  • підготувати гільзу — сигаретну основу певної форми та діаметру;
  • вставити заготівлю в спеціальну машинку;
  • заповнити певною кількістю заздалегідь підготовленої тютюнової суміші.

Процес здається простим і з часом зовсім не викликає складнощів. Початківцям потрібно врахувати кілька нюансів, щоб нічого не зіпсувати та отримати справді якісний продукт. Сигаретну гільзу бажано підбирати з фільтром та від перевірених виробників.

Рекомендуємо віддавати перевагу відомим світовим брендам, які мають досвід у виготовленні гільз сигарет. Dark Horse, Silver Star, Korona, Mascotte, Camel — ці компанії вважаються визнаними майстрами сигаретної справи. Знайти оригінальну продукцію від цих виробників можна в інтернет-магазині ImperiaUa без націнок. Асортимент товарів регулярно поповнються новинками, щоб курці не нудьгували.

Які властивості має мати гарна сигаретна гільза

Щоб табак не розсипався при виготовленні самокруток і зберігав форму, гільзи для тютюну виробляють із міцних матеріалів. Целюлоза, рисова солома, папір на основі коноплі та льону — гарні натуральні варіанти. Вони забезпечують ефективне горіння, при цьому не містять додавання шкідливої ​​селітри.

Варто остерігатися дешевих виробів, адже вони можуть швидко втратити форму і вся тютюнова суміш просто розсиплеться. Якісні гільзи проходять ретельний відбір та сертифікацію. Висока цінова категорія продукції не повинна відлякувати — це лише підтверджує якість продукції. Самостійне виготовлення самокруток обійдеться дорожче купівлі магазинних цигарок, але при цьому ви отримаєте нові враження та емоції від куріння, і це того варте.

При покупці сигаретних гільз також звертають увагу на такі показники:

  • товщина паперу — впливає на насиченість смаку тютюну, що розкурюється;
  • колір змінює лише дизайн гільзи, але ніяк не змінює смакові властивості;
  • наявність капсули — ароматичні композиції доповнюють класичну тютюнову суміш новими смаковими нотками;
  • наявність фільтра — без фільтра всі шкідливі елементи з тютюну швидко проникнуть у легені;
  • діаметр — цей показник впливає кількість тютюну, яким можна заповнити одну сигарету.

Щоб швидко забити тютюн у гільзу, обов’язково потрібно скористатися спеціальною машинкою. Вона дозволить робити потрібні за розміром сигарети у найкоротший термін. Пристосувавшись до використання цього обладнання, ви зможете легкими рухами виготовляти самокрутки. Самостійне виготовлення цигарки дарує незабутні емоції. Ви можете придбати будь-яку тютюнову суміш та заповнити нею гільзу. Так що як тільки набрид якийсь вид тютюну, просто перейдіть на інший. Благо, їх існує велика кількість.

Варто зазначити, що набивання сигаретних гільз тютюном вимагає вправності, але головне купити якісні гільзи на перевіреному сайті. В одній упаковці знаходиться від 100 до 500 штук продукту, тому ви зможете надовго забезпечити свої потреби, навіть якщо викурюєте по кілька пачок на день. Зменшіть кількість тютюну в гільзі, якщо хочете плавно відмовитися від шкідливої ​​звички куріння. Ви можете самостійно регулювати, скільки тютюнової суміші додавати, які ароматизатори використовувати. Купуйте гільзи в яскравих кольорах, якщо вам набридли звичайні білі сигарети.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності