Чи можна курити самокрутки без фільтра?

Чи можна курити самокрутки без фільтра?

Самокрутки – це не тільки просто, вигідно та престижно, але ще й дуже атмосферно. Якщо буквально кілька років тому куріння самокруток було не дуже престижним, то сьогодні цей процес захоплює кожного п’ятого курця. Подорож у світ тютюну, вивчення його історії та смакових якостей можна порівняти з дегустацією дорогих вин.

Суперечка про те, робити самокрутки з фільтром або без нього, використовувати для цього машинки чи ні, експериментувати з ароматизаторами чи віддати перевагу класичному аромату та міцному смаку тютюну триває вже досить давно. Деякі поціновувачі стверджують, що використовуючи фільтр, ми ризикуємо втратити оригінальність смаку. Але насправді це не так. Не кажучи вже про те, що без фільтру в організм потрапляють ті шкідливі речовини, яких побоюються багато курців.

Навіщо ж насправді потрібен фільтр?

Структура фільтра складається з ряду поздовжніх волокон, які з’єднуються в циліндричну форму за розміром стандартної сигарети. Він дозволяє затримувати смоляні сполуки, що виділяються з тютюну. І це стосується не лише найбільших частинок, а й дрібних, які завдають організму найбільшої шкоди.

Щодо впливу на смакові якості, то фільтр для самокруток певним чином може змінити їхній кінцевий результат. Це пов’язано з тим, що основна маса ароматизованих частинок знаходиться саме у великих смоляних сполуках, які осідають у волокнах фільтра. Іноді вплив фільтра майже не помітний, особливо у випадках куріння ароматних сортів тютюну.

Міцність цигарки також залежить від кількох факторів:

 1. Тип тютюну: різні сорти мають різну міцність і вологість.
 2. Кількість тютюнової суміші: чим більше її ви використовуєте, тим інтенсивніше буде сигаретний дим.
 3. якість паперу і спосіб скручування: чим щільніше і рівномірно ви скручуєте самокрутку, тим міцніше вона буде.

Використання фільтра також може зменшити терпкість та аромат властивий сигаретному диму. З іншого боку він може покращити смакові якості самокрутки: пом’якшити деякі гіркі присмаки та знизити запах куріння, що особливо корисно, якщо ви палите в приміщенні або в громадських місцях.


Характеристики та відмінності фільтра

У більшості випадків втрата смаку або аромату в саморобних сигаретах залежить від щільності фільтра та матеріалів, з яких він виконаний. Тому не варто одразу і однозначно відкидати його використання. Більшість споживачів розібравшись у деяких деталях, змогли підібрати для себе оптимальний варіант і навчилися отримувати задоволення від куріння самокруток..

Класифікація фільтрів за виробничим матеріалом:

 • Вугільні – виготовляються з активованого вугілля, який одержують шляхом обробки звичайного вугілля парою або хімічними реагентами, що збільшує його здатність поглинати різні речовини. При курінні дим проходить через фільтр, який поглинає свинець, смоли та зменшує запах куріння.
 • Ацетат-целюлозні — найпоширеніші фільтри, наповнювач яких візуально нагадує вату, використовують у масовому виробництві сигарет.
 • Паперовий фільтр – складається з паперової стрічки, яку згортають і поміщають у кінець самокрутки. Він може допомогти знизити кількість деяких шкідливих речовин та зменшити запах куріння.

Виходячи з отриманих даних, робимо висновок: кожен тип фільтра має свою щільність, структуру та захисні властивості. Тому вибір тільки за вами: чи ви хочете максимально відчути всі нотки тютюну, відчути його міцність і насиченість, або ж віддаєте перевагу безпечнішому палінню з використанням фільтра.

Крім матеріалів, є класифікація і за розміром. Діаметр виробу може бути від 5 мм до 8 мм, а його довжина варіюється від 15 мм до 25 мм.

Фільтри для самокруток Gizeh

Якщо говорити про якість продукції для куріння, то в цьому випадку Німеччина перевершила всіх. Фільтри Gizeh – це не просто бренд, який виробляє відмінні фільтри або машинки. Пропонуємо ознайомитись з усіма пропозиціями на нашому сайті. Ви будете приємно здивовані великим вибором, гарною якістю та оптимальною вартістю всіх товарів цього бренду.

Особливості фільтрів Gizeh:

 • служать регулятором міцності самокрутки;
 • зручні у використанні;
 • містить мінімальну кількість синтетичних компонентів;
 • захищає від опіків пальці при повному викурюванні сигарети;
 • запобігає попаданню в рот курця частинок тютюну;
 • охолоджує дим і дозволяє максимально насолодитися його ароматом і смаком.

Найдоступнішим вважається класичний целюлозний варіант фільтра. Але при цьому найвищий рівень захисту забезпечує вугільний. Також можна використовувати варіанти з ароматизованими капсулами, які допомагають створити особливий смак диму та додати йому приємний післясмак.

Де купити фільтри для самокруток

Типові питання більшості покупців: на що звернути увагу при виборі, якими мають бути якісні гільзи, який бренд фільтрів для самокруток краще. Наш багаторічний досвід роботи допоможе підібрати вам ідеальний варіант. Рекомендуємо звернути увагу на гільзи сигаретні ТМ Gizeh. Це бренд вже давно зарекомендував себе на ринку, як один з найякісніших і в той же час доступних. Для детальнішого ознайомлення з усім асортиментом рекомендуємо вивчити всі розділи нашого сайту.

Imperia UA – надійний постачальник усіх необхідних продуктів для куріння, а також додаткових аксесуарів.

Основні параметри вибору:

 • розмір – варто звернути увагу не лише на довжину, а й на діаметр фільтра;
 • матеріал виконання;
 • кількість в упаковці

Ми завжди раді допомогти з вибором продукції для курців, допоможемо підібрати оптимальний ціновий сегмент та оперативно виконуємо відправку замовлень.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності