Фільтри Smoking — висока якість за доступну ціну

Фільтри Smoking — висока якість за доступну ціну

Наразі в Україні та у всьому світі налічується величезна кількість курців — як постійних, так і тих, хто любить періодично викурити цигарку. Багато з них досить відповідально відносяться до процесу паління. Перш за все, це стосується тих, хто самостійно в домашніх умовах робить самокрутки.

Такі люди думають над тим, як вибрати папір для гільзи чи фільтри трубочні для очищення цигаркового диму. Це обумовлено тим, що всі ці аксесуари впливають не тільки на аромат чи запах, але й на безпеку куріння.

Історія виникнення бренду

Наш інтернет-магазин самокруток та аксесуарів до них співпрацює з великою кількістю відомих європейських брендів, котрі популярні не тільки в Україні, але й за кордоном. Одним із них є компанія Smoking. Цій торговій марці дійсно можна довіряти, так як вона знаходиться на ринку понад 20 років. На її створення засновників надихнули деякі інші бренди, котрі займаються виготовленням та продажем рулонного паперу, що використовується для самокруток та папірос.

Молода іспанська компанія Smoking на початку 2000-х років зуміла завоювати популярність по причині високої якості своєї продукції та завдяки грамотному використанню сучасних маркетингових технологій. Це досить типове поєднання зіграло на руку бренду — за відносно короткий проміжок часу він став впізнаваний як в Іспанії, так і в інших європейських країнах.

Однією з особливостей компанії Smoking є перш за все те, що вона має досить яскраву рекламу та цікавий брендінг. До того ж, варто звернути увагу на сучасність продукції торгової марки і її екологічність. Остання має значення через те, що далеко не всі підприємства дотримуються високих стандартів якості.

Наразі можна констатувати той факт, що товари компанії Smoking є затребуваними серед українських споживачів. Велику роль у цьому зіграв піар — реклама в соціальних мережах, промо-ролики тощо. Це все привернуло увагу покупців до продукції іспанського бренду. Саме тому наш інтернет-магазин аксесуарів для паління Smoky Dogg продовжує співробітництво з компанією Smoking на взаємовигідних умовах.

Як формується ціна на фільтри?

Варто зауважити, що паперові фільтри для самокруток — це досить дешеві в виробництві товари, які не потребують значних потужностей підприємства. Саме тому собівартість даних засобів для паління є досить низькою. При цьому варто розуміти, які саме фактори впливають на формування ціни. Серед них експерти в галузі тютюнового ринку виділяють наступні:

  • діаметр та довжина;
  • матеріал виготовлення;
  • технологічність процесу випуску;
  • наявність додаткового аромату чи смаку;
  • рівень очищення диму від продуктів утворених після горіння тютюну.

Сьогодні можна придбати фільтри для самокруток в Україні досить просто. На нашому сайті Smoky Dogg представлена велика кількість різноманітних типів таких товарів, вартість яких залежить від дальності доставки, величини замовлення та ще деяких додаткових факторів. Перш ніж оформити замовлення, ви можете уточнити процес можливої співпраці з нами. Для цього достатнього звернутись до наших менеджерів по роботі з клієнтами за вказаними на сайті контактними даними.

До речі, варто наголосити, що на фільтри Гуллівер ціна є досить доступною, що робить їх популярними серед українських споживачів тютюнових виробів. Та перш ніж зробити остаточний вибір, варто звернути увагу не тільки на цінову складову. Детальну консультацію можете отримати в менеджерів нашого інтернет-магазину по вказаному на сайті телефону чи в онлайн-чаті.

Що легше: зробити самокрутку з фільтром чи без?

Самокрутки можна зробити як ручним способом, так і напівавтоматичним. Останній передбачає використання спеціальних машинок, котрі також є в продажі в нашому інтернет-магазині Smoky Dogg. Усі товари представлені по вигідним цінам з можливістю доставки по всій території України. Якщо ми говоримо про такі пристрої, то з їхньою допомогою процес скручування цигарок з фільтром або ж без нього абсолютно однаковий.

Ручний спосіб передбачає певні проблеми. Це обумовлено тим, що новачкам не завжди вдається самостійно зробити якісну самокрутку навіть без фільтра, з ним — тим паче. У зв’язку з цим, якщо у конкретного курця немає досвіду, йому краще користуватись фільтрами великого діаметра. Річ у тому, що їх набагато легше тримати в руках, тому шанс зробити міцну цигарку, яка не розлетиться під час куріння, в такому випадку значно вище.

Одними з найтонших є фільтри для самокруток 6 мм. Їх можна віднести до категорії slim. Якщо проаналізувати курців, що ними користуються, можна зробити висновок, що це переважно ті, хто має певний досвід у скручуванні. Проте, при використанні машинки ця кореляція щезає. Річ у тому, що з  допомогою автоматичного пристрою будь-хто може зробити якісну та міцну цигарку, незалежно від того, фільтром якого діаметру він користується.

Основні переваги фільтрів

Фільтри для тонких цигарок, з ароматизаторами, фільтри для трубок VAUEN та фільтри без хлору — це лише мала кількість товарів, котрі представлені в нашому каталозі Smoky Dogg. Перш ніж придбати їх, потрібно звернути увагу на основні переваги таких аксесуарів для паління. Серед них фахівці відзначають наступні:

  1. Екологічність. Підприємство, на якому виготовляються фільтри Смоукінг є досить сучасним. На ньому встановлені спеціальні системи, котрі не допускають негативного впливу на навколишнє середовище.
  2. Безпечність для здоров’я. Для виробництва фільтрів використовуються такі матеріали, котрі не можуть зашкодити курцю. До того ж вони не завдають негативного впливу природі.
  3. Фільтрація небезпечних речовин. Це стосується канцерогенів, важких металів та смол, котрі виділяються під час горіння тютюну, сумішей для куріння, а також безпосередньо самого цигаркового паперу.
  4. Різноманітність. Іспанська компанія виготовляє масу фільтрів, котрі відрізняються один від одного. Мова йде про довжину, діаметр, смакові якості тощо. Це дозволяє покупцю вибрати саме ті товари, котрі найкраще задовольнять його потреби.

Таким чином, якщо вас цікавлять фільтри для самокруток зі смаком або ж без — тоді вам потрібен саме наш інтернет-магазин. В структурованому та зручному каталозі за допомогою фільтрів ви зможете швидко знайти потрібні вам товари та замовити їх з доставкою по всій території України.

Коментарі

Написати коментар

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності