Фільтри: основні типи та їхні особливості

Фільтри: основні типи та їхні особливості

Перед тим, як робити самокрутки, потрібно розібратись в тому, чим відрізняються між собою різні типи фільтрів, адже саме від них залежить не тільки безпека паління, але й смакові якості диму, котрий вдихає курець. Саме про це і піде мова нижче.

Основні функції фільтрів

Куріння може бути небезпечним для вашого здоров’я — фраза, яка вказана на кожній пачці сигарет. Але як цю шкоду зменшити? Можливо, потрібно вибрати якісний папір для самокруток Smoking? Це, звичайно, дуже хороша ідея, але додатково варто відповідально підійти до придбання фільтрів.

Їх основні функції полягають в захисті від потенційно небезпечних речовин (смол, канцерогенів та важких металів), захисті від отримання опіків, регулюванні міцності цигарок та пом’якшенні диму.

Фільтр виконується в циліндричній формі та може мати різноманітне наповнення. Що стосується елементів для обробки продуктів горіння, вони бувають класичними, паперовими та вугільними. Від цього залежить, перш за все, ступінь очищення.

Типи фільтрів для паління

На сайті нашого інтернет-магазину можна знайти велику кількість різноманітних товарів для паління. Серед них варто виділити цигарковий папір Смокінг, фільтри, машинки для скручування самокруток Mascotte тощо.

В каталозі представлені як класичні засоби для куріння, так і більш сучасні. До останніх належать, наприклад, різноманітні фільтри, котрі містять капсули. Функція останніх полягає в тому, щоб надавати диму приємні смакові якості.

Всі фільтри можна розділити на категорії по таких факторах, як:

  • аромат та запах;
  • рівень очищення диму;
  • діаметр та довжина;
  • матеріали виготовлення;
  • наявність капсули і її відсутність.

Велика кількість ароматів дозволяють експериментувати зі своїми відчуттями. Існують фільтри з ароматичними капсулами, тоді як інші можуть бути використані для окремої інтеграції капсул в них. Це дозволить зробити звичайний цигарковий дим більш оригінальним та смачним.

Діаметр фільтрів

Якщо папір для самокруток зі смаком вибрати досить просто, то з фільтрами все трішки складніше. Річ у тому, що вони випускаються різного діаметру. Наразі на ринку присутні наступні їх види:

  1. 5 мм. Вони є досить тонкими, тому ідеально підходять новачкам або ж жінками. Крім цього, багато чоловіків теж надають їм перевагу в першу чергу через зручність.
  2. 6 мм. Зазвичай такі фільтри продаються в упаковках з великою кількістю одиниць. На ринку популярність мають вироби з ацетатного волокна.
  3. 7 мм. Цей середній розмір уже неможливо віднести до категорії slim. Він вважається стандартним. До того ж підходить тим курцям, у яких часто виникають проблеми з дрібною моторикою.
  4. 8 мм. Найчастіше їх вибирають ті, хто наповнює джойнти не тільки тютюном. Подібні фільтри добре справляються з очищенням диму від таких самокруток.

При виборі діаметру фільтрів варто прислухатись до своїх відчуттів при курінні. Цей фактор майже не впливає на рівень очищення сигаретного диму.

Як скрутити самокрутку?

Скручувати самокрутку з фільтром можна точно таким же чином, як і без нього. Алгоритм дій є приблизно однаковим. Якщо ви новачок, у вас можуть виникнути певні проблеми, але це є нормою. Вам просто потрубно потренуватись. У деяких курців це зробити не виходить.

Саме тому в таких випадках краще придбати машинку — або напівавтоматичну, або ж автоматичну. Перша є відносно дешевою, друга ж — дорожча у зв’язку з особливостями конструкції. Вони дозволяють зробити самокрутку акуратною та рівною — з рівномірним розташуванням тютюну всередині.

Від того, як саме зроблена самокрутка, залежить простота користування нею. Якщо вона не дуже акуратна, існує ймовірністю випадання тютюну під час паління. До того ж часом неправильно скрученні самокрутки повністю розвалюються в руках. Перш за все це стосується тих цигарок, в яких є фільтри, адже їх зробити набагато важче.

Якщо вам потрібно уточнити, скільки коштує папір для самокруток або ж яка ціна фільтрів на 6 мм, тоді звертайтесь за допомогою до наших менеджерів по роботі з клієнтами за вказаними на сайті номерами телефонів.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності