Гільзи для цигарок: ключовий компонент на шляху отримання ідеальної сигарети

Гільзи для цигарок: ключовий компонент на шляху отримання ідеальної сигарети

Самостійне виготовлення сигарет сьогодні — популярний тренд серед курців. Для отримання якісної сигарети потрібний ключовий елемент — гільзи для тютюну. Якщо спробувати заощадити на їх купівлі, всі зусилля підуть нанівець. Навіть елітний тютюн не розкриє і половини своїх смакових характеристик, якщо при виборі цигаркової гільзи було допущено помилок.

Що являє собою гільза

Цигаркова гільза є скрученим папером з фільтром усередині. Варто зазначити, що розміри гільзи для цигарок підбирають відповідно до кількості тютюну, яким збираються її набивати. Виробники для суттєвого підвищення міцності продукції використовують різноманітні матеріали. Популярністю користуються варіанти з целюлози, льону та рисової соломи, що зберігають цілісність структури та не дозволяють внутрішній набивці висипатись з самокрутки.

Усередині гільзи розташовується фільтр. Він захищає легкі курця від потрапляння до них шкідливих речовин під час куріння. Для з’єднання фільтра та гільзи застосовують спеціальні клейові суміші на натуральній основі. Спеціальні машинки для гільз сигарет дозволяють швидко зробити необхідну кількість самокруток. Не треба витрачати багато часу на ручне скручування.

Гільзи можна не компонувати фільтрами, щоб відчути справжній смак тютюнової суміші. Але все ж таки цього робити не рекомендують. Також курці можуть додавати у самокрутки різні ароматичні композиції, щоб по-новому розкрити смак тютюну.

Асортимент сигаретних гільз

Гільзи для цигарок, що реалізуються в магазинах тютюнових аксесуарів, можна розділити на наступні категорії:

  • Капсульні — всередині гільзи знаходиться спеціальний ароматичний компонент, який при розкурюванні передає свій аромат тютюну, розкриваючи цікаві смакові нотки.
  • Кольорові — вони ніяк не впливають на смакові властивості тютюну, а лише змінюють зовнішній вигляд сигарет.
  • Вугільні — потужний фільтр на основі вугілля перешкоджає попаданню в тютюновий дим токсичних елементів та з’єднань.
  • З рисового паперу — для виготовлення цього різновиду використовують особливо тонкий папір, який згоряє повільніше.
  • Слім — витончений формат сигаретних гільз, що робить легку тягу.

Сьогодні купити гільзи для різних видів сигарет ви зможете в інтернет-магазині ImperiaUa. Тут представлена ​​продукція від лідируючих брендів на ринку, таких як Dark Horse, Silver Star, Korona, Mascotte та багато інших. В асортименті лише оригінальна продукція, що надходить безпосередньо від виробників без участі в угодах посередників.

Переваги використання сигаретних гільз

Застосування гільз при самостійному створенні цигарок виводить куріння на новий рівень. Вони забезпечують такі переваги:

  • зручність — для початку використання досить просто набити гільзу улюбленою тютюновою сумішшю;
  • розкриття смаку тютюну — один і той же тютюн при використанні різних гільз розкривається по-новому, так що ви не втомитеся від куріння однієї і тієї ж суміші тривалий час;
  • безпека — гільза з фільтром мінімізує вплив токсичних речовин на організм людини.

Тому до підбору сигаретної гільзи необхідно підійти відповідально, звертаючи увагу на ряд параметрів цієї продукції. Тільки в цьому випадку можна буде повністю скористатися перевагами цього компонента.

За якими характеристиками підбирають гільзи

Серед основних параметрів виділяють діаметр гільз для сигарет, товщину, розмір, зовнішній вигляд та ароматичну суміш у складі. Товщина впливає якість розкриття тютюну. Тонкі гільзи дозволяють краще відчути натуральність суміші. Від діаметра залежить кількість тютюнової суміші, якою можна набити цигарку. Якщо волієте використовувати трохи тютюну, то немає потреби купувати великі гільзи.

Для багатьох курців сигарета це ще й елемент стилю. Якщо втомилися від сірих і одноманітних гільз, то можете віддати перевагу варіантам яскравих кольорів. Виробники регулярно випускають продукцію із оновленим дизайном. Також вони приділяють пильну увагу ароматичним властивостям — у гільзи інтегрують капсули з унікальними смаками.

При доборі параметрів гільз для сигарет необхідно спиратися на власні побажання. Ви хочете насолоджуватися класичним тютюном або любите незвичайні суміші? Зовнішній вигляд сигарети відіграє для вас роль чи важливіший зміст? Відповіді на ці та інші питання дозволять підібрати саме те, що потрібне для якісного куріння. Головне, що треба пам’ятати — чим вища вартість цигаркової гільзи, то кращою буде її якість. На цьому компоненті не слід економити.

Продукція інтернет-магазину ImperiaUa постійно поповнюється новими елементами, щоб курці завжди могли знайти те, що їм до вподоби. Пріоритет віддається оригінальним товарам, у каталозі не зустрінеш позиції сумнівної якості від невідомих у світових колах брендів. Кожен компонент пройшов ретельну сертифікацію перед випуском на масовий споживчий ринок.

Чому курці люблять цигарки з гільзами

За опитуваннями курців вони віддають перевагу сигаретним гільзам, бо ті дозволяють контролювати, що саме курити. Це відмінний варіант для тих, хто хоче перейти на легші сигарети, а в майбутньому взагалі відмовитись від шкідливої ​​звички. Зміна розміру гільз дозволяє поступово зменшувати вплив тютюну на легені.

Також гільзи дозволяють заощаджувати, адже зменшують витрату тютюнової суміші. Достатньо забити їх невеликою кількістю тютюну, щоб розкрити його ароматичні властивості по-максимуму. При цьому слід пам’ятати, що на самостійне забиття гільзи доведеться витратити трохи більше часу. Можна купити готову сигарету в магазині і відразу викурити, але ви не точно знатимете, який тютюн в ній знаходиться.

Самостійне забиття гільзи дає можливість підібрати тютюн під неї. Крім того, набивання гільзи — це захоплюючий процес, що приносить задоволення. Потрібно лише трохи практики, і тоді не виникатиме жодних проблем. За підсумком переваги самостійної купівлі сигаретних гільз перевершують недоліки, що робить цей компонент мастхевом для курця. Варто відвідати наш магазин для курців, щоб підібрати свій варіант та насолоджуватися ним.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності