Хороші самокрутки — прояв індивідуальності

Хороші самокрутки — прояв індивідуальності

Щоб зробити хорошу самокрутку в домашніх умовах крім тютюну необхідно придбати й інші якісні складові: папір, спеціальні фільтри чи капсули. Вони повинні мати не лише приємний вигляд, а й відповідати всім стандартам якості. В ідеалі ще треба купити машинку для самокруток, яка дозволить швидко набивати гільзи тютюновою сумішшю. 

Одними з головних складових самокруток є папір та фільтр. Від їх якості залежить зручність скручування сигарети в домашніх умовах та безпека під час паління. Щоб отримати результат не гірший за продукцію відомих брендів, купуйте сертифіковану тютюнову продукцію та довіряйте лише перевіреним точкам продажу. 

Ми пропонуємо своїм клієнтам товари належної якості. В інтернет-магазині ImperiaUa ви зможете придбати цигарковий папір за ціною яка вас приємно здивує! Також в наявності є різноманітні фільтри для самокруток, аксесуари, ароматизатори тощо.

Який бренд фільтрів для самокруток обрати?

Сьогодні на ринку тютюнових виробів  представлений досить великий асортимент. Утім товар одного виробника може суттєво відрізнятися від пропозицій іншого, і не лише за ціною.  Як правило, елементи самокрутки різняться за:

  • матеріалом виготовлення;
  • розміром;
  • якістю;
  • кількістю в упаковці. 

Популярних брендових тютюнових виробників є багато, але ми рекомендуємо своїм клієнтам фірму SILVER STAR, адже це бренд, перевірений роками. Відомий постачальник гарантує відповідність усім вимогам якості і безпеку використання, а ще завжди дбає про своє ім’я та позитивні відгуки покупців.

В нас в інтернет-магазині представлені також гільзи для набивання сигарет SILVER STAR та машинка для гільз. 

Фільтри SILVER STAR — невід’ємні елементи самокруток

Для поціновувачів тютюнопаління самокрутки вже давно стали улюбленим хобі, проявом своєрідної творчості. Адже чимало курців вважають, що завдяки самостійно скрученій сигареті, вони не лише підкреслюють власну індивідуальність, а й мають змогу курити й вдихати такі пари і аромати, яких не знайдеш навіть у найдорожчих тютюнових виробах з масс маркету. До того ж кожен курець для своєї індивідуальної самокрутки може самостійно обирати тютюн, цигарковий папір і фільтр.

Придбавши фільтри для самокруток SILVER STAR ви набагато легше вдихатимете дим, а цигарковий папір не буде псувати свіжість подиху та осідати на ваших устах. Та й часточки тютюну під час паління залишатимуться в сигареті, а не потраплятимуть до рота, як зазвичай це трапляється. 

Зокрема, пропонуємо вашій увазі такі фільтри для самокруток SILVER STAR:

  • REGULAR 8х15 мм;
  • SLIM 6х15 мм;
  • SLIM LONG 6х22 мм;
  • REGULAR LONG 8х22 мм

З цими невід’ємними елементами самокруток ви не обпікатимете свої губи і кінчики пальців, а легкий присмак у роті після викуреної сигарети ще довго даруватиме вам приємні смакові відчуття.

У нас також можна купити ароматизовані капсули з доставкою по Україні. Вся продукція інтернет-магазину лише відмінної якості та доступна за ціною. 

Поради та рекомендації

Якщо ви не знаєте, як зробити самокрутку з фільтром SILVER STAR ми вам допоможемо. Існує два способи скручування цигарок — це вручну та за допомогою спеціальної машинки. Технології виготовлення самокруток дещо різняться, однак трішки практики і кожен з вас з легкістю зможе виготовити власну сигарету. 

Зупинимося на ручному варіанті. Для цього візьмемо цигарковий папір і, склавши вдвічі, помістимо в утворене заглиблення трохи тютюну, розподілимо його вздовж папірця. Ті, хто не орієнтується в кількості необхідного тютюну, можуть брати неповну столову ложку сировини.

Тютюн необхідно щільно скрутити в сигарету: загорнути в трубочку, змочивши краї папірця, щоб краще трималися. Якщо ви купили сигаретні гільзи, в такому випадку вам знадобиться сигаретна машинка SILVER STAR, яка дозволить в лічені секунди набити гільзи тютюном, отримавши в результаті ідеальну самокрутку.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності