Машинки для самокруток – як обрати підходящий варіант?

Машинки для самокруток – як обрати підходящий варіант?

Машинка для набивання самокруток — це невеликий пристрій, який допомагає у виготовленні сигарет в домашніх умовах. До того ж його з легкістю можна використовувати в подорожах чи на роботі. Всі моделі таких пристроїв відрізняються невеликими розмірами.

На нашому сайті можна вибрати найбільш оптимальний для вас варіант компактного верстата, що дозволить повною мірою насолоджуватись палінням практично будь-де. А уже після придбання машинки, варто задуматись над тим, щоб купити відповідний цигарковий папір для самокруток, адже він теж буває різних типів. Про все це більш детально — нижче в даній статті.

Основні типи машинок для самокруток

У нашому інтернет-магазині є все для тютюну. Це стосується в тому числі й машинок, що дозволяють швидко та якісно набивати гільзи. Наразі експерти таки пристрої ділять на два основні типи:

 • ручні моделі;
 • напівавтоматичні моделі.

Ручні моделі відрізняються тим, що вони потребують більшої участі курця в процесі виготовлення самокруток. У зв’язку з цим тратиться значна кількість часу. Якщо він у вас є, тоді це не проблема. Проте, для багатьох охочих до паління основна ціль придбання машинки для самокруток — пришвидшення процесу їх виготовлення. Саме тому наразі більший попит мають напівавтоматичні моделі. При цьому варто розуміти, що їх вартість дещо вища, ніж ручних пристроїв.

Оптимальний варіант для тих, хто дійсно багато палить — вдома, на роботі та під час поїздок машинка для самокруток автомат. Такий пристрій може бути виготовлений як з металу, так і з пластику. Більшість же моделей є комбінованими. Залежно від виробника, вони можуть мати відразу кілька функцій. Це відбивається на їхній вартості.

Найпопулярніші виробники

На сайті нашого інтернет-магазину представлені машинки для набивання гільз самокруток від різних виробників. Серед найбільш популярних торгових марок таких пристроїв варто виділити наступні:

 • Mascotte;
 • Gizeh;
 • Flarus;
 • Korona;
 • Dark Horse;
 • Guliwer;
 • OCB;
 • Firebox;
 • Powermatic;
 • Tennesie.

Однією з найбільш популярних на нашому сайті є машинка для набивання сигарет Powermatic I. Цей прилад виготовляється з металу, тому він є досить міцним. Через це у користувачів зазвичай не виникає проблем з його використанням. Розміри конкретної моделі — 27,1х19,5х9,3 мм. Вага складає 1,73 кг. Ця машинка вважається професійною. Додатково виробник оснастив її титановим лезом. Завдяки цьому тютюн ідеально ріжеться, що дозволяє створювати дійсно першокласні цигарки. Пристрій підходить як для стандартних гільз, так і для тих, що мають розмір 100 мм.

Модель POWERMATIC 1 через свої особливості є відносно дорогою. З цієї причини її рекомендується вибирати професіоналам, котрі розуміють, які саме самокрутки вони хочуть в результаті отримувати. Новачки ж можуть в нашому інтернет-магазині знайти більш доступні по ціні машинки. Мова йде про пристрої від відомих виробників які також відрізняються належною якістю виконання.

Вам потрібно купити машинку для самокруток Mascotte в Києві? В такому випадку зверніть увагу на наявність в каталозі товарів відразу кількох модифікацій. Найпростіша з них передбачає можливість набиття сигаретних гільз з 15-міліметровим фільтром. При цьому виробник передбачив також спеціальну вставку, що дозволяє працювати з більшими по довжині фільтрами. В набір входить не тільки сама машинка з вставкою, але й запасний наконечник з ущільнювачем.

Звертайтесь до наших менеджерів, вони дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності