Огляд видів сигаретних гільз

Огляд видів сигаретних гільз

Популярність саморобних цигарок стає дедалі вищою. Їх виготовлення не викликає складнощів, а вибір сигаретних гільз збільшується з кожним днем. Однак, за таким широким асортиментом ховаються деякі проблеми. Початківцям буває складно зорієнтуватися у видах гільз за розмірами, кольорами, формою. Як вибрати продукт, який дозволить максимально насолоджуватися курінням?

Правильний підбір матеріалу

Варто розпочати огляд сигаретних гільз із ключового моменту — матеріалу виготовлення. Від вибору залежить щільність сигарети, здатність утримати всередині тютюнову суміш і не розірватися. Найякіснішою сировиною на ринку є целюлоза, рисовий папір та льон. Вони відрізняються натуральністю, в папір не додають ніяких шкідливих компонентів.

Хороша гільза компонується з вугільним чи паперовим фільтром. Тютюновий дим проходить крізь нього, але при цьому важкі токсичні елементи не потрапляють у легені курця. Також фільтр робить тютюн менш забористим, що підходить для людей, які бажають позбутися шкідливої ​​звички. Щоб з’єднати фільтр із гільзою застосовують рослинні клейові суміші.

Основні характеристики сигаретних гільз

На які ще характеристики гільз варто звернути увагу:

  • аромат — додавання в гільзи ароматичних капсул дозволяє наситити тютюн певними смаками;
  • колір — це можливість підкреслити індивідуальність замість стандартних білих відтінків зробити сигарети яскравими;
  • діаметр — цей показник впливає на кількість паперу, яким можна заповнити гільзу;
  • товщина — чим менше цей параметр, тим менше буде міцність тютюнової суміші, що викурюється.

Для заповнення всіх видів сигаретних гільз використовують спеціальні машинки. Вони можуть бути ручними та автоматичними, забезпечують щільне забивання тютюну. Знайти гільзи, машинки, фільтри, ароматизатори та інші аксесуари для курців у широкому асортименті можна в інтернет-магазині ImperiaUa. В наявності пропозиції виключно від перевірених європейських виробників за комфортними цінами. Ввічливі менеджери сайту допоможуть зробити вибір, дадуть відповідь на всі питання, що виникають у покупців.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності