Папір - важливий елемент для будь-якої самокрутки

Папір - важливий елемент для будь-якої самокрутки

Поява на ринку фабричних цигарок, а далі сучасних електронних пристроїв для куріння не знищила традиційні самокрутки. Навпаки, тепер цей виріб набирає популярності, як елітний вид куріння, котрий вийшов за рамки звичайного вдихання диму. Адже змайструвати якісну самокрутку ꟷ то цілий творчий процес і модний тренд.

Папір, як основа самокрутки

Виробники, швидко орієнтуючись в тенденціях налагодили виробництво папіросного паперу нового покоління. Недосвідченого курця може збити з пантелику різноманіття вибору цієї складової сигареті. Для зручності вибору, на сайті Smoky Dogg передбачено детальний опис кожного виду паперу. Також є можливість купити цигарковий папір оптом, отримавши при цьому безкоштовну доставку.

Головною перевагою самокруток називають свобода вибору наповнення сигарети. Лише ви вирішуєте, що саме буде у самокрутці: класичний тютюн, мікс з кількох видів чи інша суміш для куріння. Обираючи різну довжину і ширину листа паперу для самокруток Gizen, змінюйте діаметр самокрутки. Таким чином відбувається регулювання:

  • кількості тютюну;
  • час куріння;
  • кількість диму і ефект, який від нього отримується.

Для прихильників оригінальності у всьому виробники пропонують кольорові листи, котрі можуть бути прикрашені написами і малюнками.

Якщо бажаєте незвичайних відчуттів, то зверніть увагу на ароматизовані листи українського паперу для цигарок  Special Gizen, котрі відтіняють смак і аромат тютюну. Вибір смаків вражає. До вашої уваги аромати:

  • фруктів;
  • кави;
  • шоколаду;
  • ментолу та ін.

Отож обрати є з чого.

Різновиди паперу

Виробництво паперу для саморобних цигарок є абсолютно безпечним. Використовуються натуральні матеріали. Клей, який допомагає склеювати самокрутку ꟷ це звичайний цукор. Іноді його замінюють на кленовий сироп або сік акації. Чи можливо стверджувати, що фабричні цигарки мають такий самий безпечний склад?

Виділяють три основних види сировини для вироблення паперу:

  • рис;
  • конопля;
  • целюлоза.

Рисовий папір найтонший і має гладеньку поверхню. Екологічно чистий продукт, котрий не містить ароматизаторів та інших хімічних домішків. В переважній більшості відгуки про папір Gisen свідчать, що завдяки фактурі тліє рівномірно, майже не утворюючи попелу. Даний вид паперу потребує навиків роботи з нею, отож підійде для досвідчених курців.

Папір з конопель має найбільшу товщину і виражену текстуру. Це сприяє легкому скручуванню і закріпленню самокрутки. Проте особливістю цього виду є те, що при курінні відчутно специфічний присмак і запах.

Целюлозні листи тоненькі і напівпрозорі. Цей вид паперу не піддається відбілюванню та обробці реактивами. Проте, згораючи целюлоза утворює багато попелу, а також залишає специфічний післясмак.

Звичайно обравши папір, не забудьте про фільтр від сигаретного диму. Цей елемент дуже важливий, адже захищає курця від можливих опіків, а також затримує токсичні речовини, що продукує процес згорання.

Одним із лідером на ринку товарів для куріння є компанія Gizen, товари якої згадувалися вище. Марка пропонує все для самокруток Gizen за доступними цінами на сайті ImperiaUa. Для постійних  і оптових покупців пропонується система лояльності. Оплату можна здійснити зручним способом. Завітайте до магазину і легко оформіть замовлення!

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності