Що таке сигаретна гільза і як її використовують

Що таке сигаретна гільза і як її використовують

Хочете більше дізнатися про те, що являють собою гільзи сигарети з фільтром? Це сигаретні пустишки, основа, яку можна самостійно набити тютюном на власний розсуд. Це дає можливість курцеві контролювати якість і кількість суміші, що викурюється, змінювати її смакові характеристики і міцність. Крім того, виробники пропонують сигаретні фільтри різного дизайну, так що можна за рахунок них виділитися з натовпу.

Переваги цигаркових гільз

При грамотному підборі гільз для сигарет від перевірених брендів можна насолодитися масою переваг:

  • зручність розкурювання тютюнової суміші;
  • можливість по-різному розкривати ароматичні композиції;
  • економія часу для самостійного скручування цигарок;
  • варіативність — можливість міняти діаметр і довжину гільз.

Сьогодні купити гільзи для сигарет, що відповідають усім параметрам якості, можна в інтернет-магазині ImperiaUa. Пряма співпраця з виробниками дозволяє реалізовувати продукцію за доступною вартістю.

Критерії вибору гільз

Щоб максимально насолодитися зробленими власноруч сигаретами, при покупці сигаретних гільз необхідно враховувати наступні характеристики:

  • зовнішній вигляд — крім класичного білого відтінку є варіанти яскравих тонах;
  • товщина — чим тонша гільза, тим краще вона передає ароматичні властивості тютюнової суміші;
  • вартість — продукція від іменитих брендів коштуватиме дорожче, але воно того варте;
  • аромат — в гільзи додають капсули зі смаками фруктів, солодощів, м’яти та багато іншого для надання тютюну цікавості;
  • розмір фільтра — придбання гільз із фільтрами подовженого формату вимагає використання спеціальної машинки для набивання.

Під час вибору звертайте увагу на якість матеріалу. Найкращими варіантами будуть коричневі гільзи для цигарок із целюлози та рисового паперу.

Визнаними лідерами на ринку сигаретних гільз можна назвати марки Dark Horse, Mascotte, Camel, Kompan, Korona, Silver Star і не тільки які можна знайти в каталозі магазину ImperiaUa з оперативною доставкою по Україні.

Крім якості виконання, деякі курці звертають увагу на зовнішній вигляд гільзи. Якщо ви дотримуєтеся яскравого стилю в одязі і хочете, щоб сигарети стали гармонійною частиною образу, віддайте перевагу кольоровим гільзам. Виробники пропонують варіанти жовтого, червоного, зеленого, чорного та багатьох інших відтінків зі специфічним дизайном. Це точно не залишить вас поза увагою оточуючих людей.

Додаткові нюанси

Залежно від форми та розміру гільз для сигарет вони здатні певним чином вплинути на смакові властивості тютюну. Використання тонких гільз у форматі слім дає можливість втягувати за раз меншу кількість тютюну, тому його концентрація за раз буде невеликою.

Використання сигаретних гільз є одним із ланцюжків на шляху до подолання згубної звички для тих, кому не так просто відмовитися від сигарет. Зміна гільз дозволяє поступово мінімізувати кількість викуреного тютюну, щоб зрештою зовсім відмовитися від нього.

Ще одним важливим моментом є обов’язкове використання гільз із фільтром. Фільтр затримує токсичні компоненти, що присутні у складі тютюну, робить його безпечнішим для курця. Хоча фільтри не здатні повністю виключити шкідливий вплив тютюну на організм, але набагато небезпечніше курити сигарети без них.

Самостійне скручування цигарок за допомогою гільз — захоплююча процедура. Спочатку вона здається складною і може знадобитися багато часу, щоб зробити одну цигарку. Але надалі людина набирається досвіду і цей процес не викликає жодних труднощів. 

Набагато простіше купити готову пачку цигарок у магазині, але у власноруч скручених сигарет є якась магія. Кожному курцеві варто хоча б один раз спробувати самокрутку, а там вже можна втягнутися і не уявляти цигарки в іншому форматі.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності