Що потрібно знати новачкам із самокруток?

Що потрібно знати новачкам із самокруток?

Дивлячись, як курець з багаторічним стажем вправно скручує в руках самокрутку, можна зробити висновок, що то зовсім легка справа. Проте це хибне враження. Зробити якісну цигарку вручну з першого разу практично не можливо. Для цього потрібні уміння й вправність.

Але новачкам не варто засмучуватись, адже щоб полегшити процес виготовлення створено велика кількість допоміжних пристосувань. Далі розглянемо на що потрібно звернути особливу увагу, якщо вирішили доєднатися до когорти прихильників саморобних цигарок.

Основні складові самокрутки

Звичайно перше, що потрібно обирати ꟷ це тютюн. Різновидів представлено чимало:

 •  чисті сорти;
 • суміші;
 • ароматизовані варіанти

Серед різноманіття досить складно одразу визначити фаворита. Варто спробувати різні види, і з часом визначитися з улюбленим. Радимо спробувати також самостійно ароматизувати тютюн. Щоб це зробити, придбайте концентрований соус для обробки тютюну. Перед використанням приготуйте розчин і з допомогою розпилювача обприскайте тютюн.

Важливою характеристикою тютюну є розмір нарізки. Початківцям краще обирати дрібну фракцію. З такою сумішшю легше вправлятися. Набивка виходить рівномірною і щільною. Самокрутка добре тягнеться, при цьому не тліє занадто швидко.

Наступний важливий елемент, без котрого цигарка неможлива ꟷ оболонка. Для виготовлення використовують:

 • листки паперу;
 •  гільзи.

Папір може бути різних форм і виготовлятися з різноманітної сировини. Найбільш поширеними основами цигаркового паперу є:

 • коноплі;
 • целюлоза;
 • рисові волокна.

Однозначної відповіді на питання «Який має бути папір для цигарок?» не існує. Кожен різновид має своїх поціновувачів. Під час вибору слід врахувати товщину паперу і рівень обробки. Найкращим вважається органічний папір, котрий не піддається хімічному освітленню. Що стосується гільз ꟷ пустих сигарет, котрі потрібно заповнити тютюном ꟷ звертайте увагу на діаметр і довжину заготовки. На початку обирайте вироби з товстішого паперу. Це допоможе уникнути розривів і пошкоджень самокруток. 

Фільтри ꟷ невід’ємна частина цигарки. Елемент слугує перешкодою для важких хімічних сполук. Також фільтр захищає вуста і пальці курця від опіків, унеможливлює потрапляння частинок суміші до рота. Існує три види фільтрувальних елементів:

 •  паперові;
 •  ацетатні;
 • вугільні.

Перший різновид виконує лише механічний захист. Придбати папір для фільтрів сигарет в Києві можливо на сайті Smoky Dogg. Ацетатний фільтр здатен затримувати деякі шкідливі речовини. Третій вид фільтрів найбільш ефективний, оскільки виконує усі перераховані функції. Також вугільний фільтр може допомогти тим, хто думає як пом’якшити тютюн, тому що затримує частину нікотину, знижує міцність. Дим стає легшим і приємнішим для вдихання. 

Аксесуари

Після придбання основних компонентів, оберіть станок для набивки саморобних цигарок. Цей пристрій значно полегшить виготовлення самокруток. Невеликі розміри дозволяють зручно носити їх з собою. Користуватися пристроями просто. Існують металеві, пластикові, керамічні станки. По принципу роботи можуть бути механічними або автоматичними.

Зверніть увагу на контейнери для зберігання тютюну ꟷ табакерки. Якщо плануєте запастися цигарками, тоді згодиться портсигар, в котрому зручно зберігати самокрутки. До того ж така річ додає статусності власникові. Придбати усе необхідне для самокруток: тютюн, фільтри, польський соус для тютюну, гільзи, супутні товари можливо в нас на сайті.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності