Все що потрібно знати про вибір паперу для самокруток

Все що потрібно знати про вибір паперу для самокруток

Сигаретний папір — це один з основних елементів будь-якої самокрутки. Наразі на ринку присутня велика кількість таких виробів, що значною мірою відрізняються між собою: величиною, формою та матеріалом виготовлення.

В нашому Інтернет-магазині присутній широкий асортимент сигаретного паперу за доступними цінами й можливістю доставки по всій території України. Перш ніж оформити замовлення, потрібно звернути увагу на те, як саме варто вибирати такі товари.

На що звертати увагу при виборі

На нашому сайті значний попит має довгий папір для самокруток. Для його виготовлення можуть використовуватись різноманітні матеріали, серед яких потрібно вказати наступні:

  • целюлоза;
  • рисові волокна;
  • конопля;
  • мікси.

Целюлозний папір для самокруток Smoking є одним з найбільш популярних на сайті ImperiaUa. До того ж при згоранні він виділяє мінімальну кількість речовин, які можуть зашкодити організму людини. Основний недолік такого паперу полягає в тому, що для його створення вирубуються значні площі лісів. Попри те, що деревина — це відновлювальний ресурс, все ж кількість нових насаджень на планеті наразі є недостатньою.

Що стосується рисових листів для скручування самокруток, вони вважаються найбільш екологічними. Їхньою основною особливістю є мінімальна товщина. Проте, у зв’язку з цим з ним досить важко працювати. Тому рисовий папір вибирають професіонали.

Конопля дозволяє робити досить товсті листи з вираженою текстурою, що відчувається під пальцями. Вона дозволяє легко скручувати цигарки навіть новачкам без значного досвіду.

Чи важлива товщина паперу?

Сучасна машинка для набивання сигаретних гільз може впоратись з папером будь-якої товщини. При цьому далеко не всі курці користуються таким приладом. Більшість все ж віддає перевагу самостійному скручуванню. В такому разі товщина паперу має дуже важливу роль.

Тонкі листки важко тримати в руках. Вони можуть розлітатись і не дозволяти втримати достатню для курця кількість тютюну. Через це ними користуються переважно професіонали зі значним досвідом.

В упаковці, як правило, знаходиться від 24 до 300 одиниць папірців. Це залежить від виробника, а також матеріалу виготовлення.

Клейка частина

Часом папір для блантів та самокруток може мати клейку частину. Більшість курців розуміють, що з її допомогою можна легко скрутити цигарку в домашніх умовах. Проте, якщо у вас є значний досвід, не обов’язково віддавати перевагу таким виробам. До того ж в них немає потреби і тоді, коли для скручування використовується відповідна машинка.

Запах та колір

Цигарковий папір може мати різний колір та запах. Якщо раніше на ринку можна було знайти тільки білі вироби, то зараз легко придбати, в тому числі й кольорові. Серед найбільш екстравагантних видів — папір, що може світитись в темноті. Через свою значну ціну він в Україні не є популярним.

Запах паперу для самокруток теж буває різноманітним. Попит мають аромати ванілі, кави, ягід та фруктів. Крім них, існує також чимало інших. До того ж додатково у нас ви можете придбати ароматизаторі для тютюну.

Ви не знаєте, де можна купити цигарковий папір? В такому випадку наш інтернет-магазин — саме те місце, яке вам потрібно! У нас ви можете замовити всі необхідні для паління товари з доставкою у свій регіон.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності