SMOKING — найкращі фільтри для самокруток

SMOKING — найкращі фільтри для самокруток

Фільтр є невід’ємним елементом у створенні самокрутки і відіграє важливу роль під час куріння. Саме ця деталь допомагає запобігти потраплянню частинок тютюну до рота й добре утримує продукти горіння, роблячи процес паління більш приємним та безпечним. Крім того, саме фільтр виконує одну з головних функцій – очищає дим і пом’якшує гіркуватий смак натурального тютюну. Ось чому любителі тютюнопаління, особливо ті, хто піклується про своє здоров’я, але не може відмовитися від куріння, завжди їх купують.

Варто зазначити, що фільтри для самокруток SMOKING — це завжди гарна якість та відмінний смак. В нашому інтернет-магазині ImperiaUa ви завжди знайдете широкий вибір фільтрів цієї торговельної марки, а також багато іншого: гільзи, машинки, ароматизатори та якісний папір для самокруток.

Різновиди фільтрів

Як відомо, довжина фільтраційного елемента, діаметр та тип наповнювача неабияк впливають на рівень очищення тютюнових парів. Бренд SMOKING, продукцію якого можна купити у нас, виробляє найкращу продукцію, що відрізняється гарною якістю фільтрів та ідеально доповнює виготовлені в домашніх умовах сигарети. 

Торговельна мережа виготовляє загальновідомі види фільтрів, паперу для самокруток. Ціни на даний вид тютюнових товарів цілком прийнятні та жодним чином не позначаються на якості товару. Аби споживачам тютюну було зручніше, товаровиробник подбав про різну наповнюваність упаковок: в одній пачці різного розміру може міститися від десяти до сотні чи навіть більше одиниць. Даний підхід досить зручний – курець не лише може обрати найбільш зручний варіант, але й добре зекономити, адже більша пачка коштує дешевше.

Також відзначимо, що фільтри SMOKING для самокруток різняться за діаметром та довжиною виробу. Як і в інших виробників, цей бренд пропонує класичні їх варіанти та паперові. Розглянемо кожен окремо:

  • класичні  — мають спеціальні волокна, що перешкоджають потраплянню шкідливих смол, не позначаючись на смакових якостях тютюну. На ринку тютюнових виробів саме ці фільтри сьогодні є досить поширеними;
  • паперові  — їх складно вважати фільтрами у повному розумінні цього слова. Насправді це звичайна паперова трубочка, що перешкоджає попаданню тютюну до рота. Такі фільтри зберігають міцність цигарок, а аромат залишають надто насиченим. Однак, потенційним курцям шкодять вони більше, ніж інші варіанти.

Тож фільтри та Smoking папір для самокруток який можна купити у нас в інтернет-магазині — невід’ємні товари для тих курців, котрі дбають про власне здоров’я та розуміються на правильному споживанні тютюну.

Самокрутки вдома — неперевершені відчуття

Сучасні виробники пропонують відмінні товари для самокруток. Однак для повної довершеності скручування цигарок власноруч дуже зручним буде ще один елемент —  самокрутна машинка MASCOTTE.

З цим приладом ви легко і без зайвих зусиль скрутите не одну сотню цигарок для себе і для друзів. Вона легка у використанні і доволі доступна за ціною. З машинкою MASCOTTE ви зможете зробити сигарети, не гірші за ті, що продаються у магазині, а замовивши ароматичні фільтри, — надати своїм тютюновим виробам вишуканого аромату, що сподобається навіть найвибагливішим курцям.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності