Стіки з капсулою для систем нагрівання тютюну

Стіки з капсулою для систем нагрівання тютюну

А що, якби вам сказали, що звичайне куріння також можна урізноманітнити своєрідними новинками. Перш за все, процес паління цигарки полюбився затятим курцям тому, що тютюн має неперевершений післясмак, досить характерний аромат і впливає на активізацію клітин мозку.

Повернулися ті часи, коли сигарету використовували не просто тому, що це модно, а заради того, щоб отримати ці незабутні враження.

Світ не стоїть на місці, щодня з’являються все нові перли від вітчизняних та імпортних винахідників і розробників. В тому числі це тютюн з нотками певного компоненту. До того ж, цей смак передається настільки реалістично, що іноді важко відрізнити капсулу з чорницею чи кавуном, від самої ягоди в роті.

Чому цигарки з капсулою такі актуальні серед споживачів тютюну

Капсула, це кулька, яку розміщують в стіках або фільтрах сигарети, для того щоб урізноманітнити відчуття в процесі куріння. З самого початку капсули почали використовувати як сегмент більш преміальний, для продукції еліт серії, наразі вони доступні для всіх споживачів.

Насправді в світі існує велика кількість способів виробництва і вирощування тютюну, декілька десятків способів його збору, обробки та подрібнення, але його аромат дуже важко сплутати з якоюсь іншою речовиною чи рослиною.

Капсула рахується лише невеличким, але дуже приємним доповненням до процесу паління. Вона надає приємного смаку, перебиває різкий запах тютюну, нетоксична, а також допомагає створити незвичайну атмосферу навколо курця.

Особливості виготовлення і використання цигарок з капсулою

Кульки капсули для цигарок мають особливу консистенцію. Загалом це виріб з харчового силікону, діаметром від 1 до 3 мм. Їх розміщують в фільтр ще на первинному етапі виробництва. Попередньо кожна кулька заповнюється спеціальною рідиною з приємними характеристиками.

 В процесі використання рекомендується стискати фільтр вже тоді, коли цигарка або стік нагрітий. Це дасть змогу масляній рідині більш якісно проникнути в інші частини сигарети, а її власнику насолодитися особливим ароматом тютюну.

Безсумнівними плюсами капсул є:

  • повна безпека їх використання;
  • зручність і компактність;
  • особливий смак та запах;
  • можливість урізноманітнити куріння.

Завдяки тому, що ароматизатори використовуються лише на основі харчових елементів, капсули для куріння можна використовувати з будь яким смаком, доступним в харчовій промисловості.

Частіше всього в стіках використовують капсули для айкосу. Поціновувачі нових ароматів ретельно слідкують за появою на ринку тютюнових виробів новинок. Близько 10 актуальних запахів та смаків наразі є актуальним серед споживачів такого виду куріння.

Виготовлення самокруток та сигарет в домашніх умовах

Основою вдалого процесу виготовлення цигарки та її подальшого споживання є якісний девайс для закрутки, набивки гільз, папір, та тютюн високого сорту. Доречі нерідко беруть коричневий папір для самокруток. Хоча ніякого суттєвого впливу на технологію виготовлення і в процесі куріння в ньому немає, але незвичайний колір приваблює завзятих курців.

Основним завданням у виборі приладів для створення сигарет власноруч є якісний виробник. ImperiaUa – магазин, де можна придбати товар для виготовлення самокруток на будь який смак та гаманець.

Окрім тютюну та стіків на сайті магазину також є інші товари. В тому числі можна купити гільзи для цигарок, які в Києві давно користуються попитом.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності