Тонкощі самостійного виготовлення цигарок

Тонкощі самостійного виготовлення цигарок

Про що варто подумати, коли вирішили самостійно виготовити цигарки? Найперше, обрати правильний тютюн. Не забувайте, що відоме правило про безкоштовний сир, котрий буває лише у мишоловці, діє безвідмовно.

Тому для придбання якісного продукту звертайтеся в спеціалізований магазин, котрий гарантує якість товару. Інтернет-магазин ImperiaUa пропонує широкий асортимент якісних товарів для самокруток за доступними цінами від провідних виробників.

Правила пакування та зберігання

Курці з досвідом не радять запасатися великою кількістю тютюну, адже він швидко втрачає вологу, що погано відображається на смакових якостях продукту. Проте знавці також знають як зволожити тютюн. Виправити ситуацію можливо додавши кілька крапель води в торбинку з сумішшю або використати камінь для регуляції вологи, який також є в нашому каталозі.

Найкраще тримати тютюн в спеціальних табакерках, котрі підтримують оптимальний рівень вологи і температури. Варто подбати про захист від сонячних променів. Окрім тютюну, потрібно придбати папір або гільзи, фільтри. Якщо вам до вподоби ароматичні нотки, то можете спробувати ароматизований папір для самокруток. Він придасть легкий, ненав’язливий аромат під час паління. Вибір смаків величезний.

Обираємо машинку

Звичайно існують поціновувачі саморобних цигарок, котрі все ще скручують їх руками. Для них цей процес, як спосіб розслаблення та медитації. Проте таких досить мало. Більшість бажає отримувати гарні самокрутки швидко і без лишніх зусиль. Для цього розроблені машинки для набивки гільз, або скручування цигарок.

Різноманіття моделей, котрі різняться за матеріалом виготовленням, розмірами, принципами роботи дозволяють знайти кожному свій найкращий варіант. Купити Dark Horse недорого можливо в нашому магазині в зручний час. Якщо дозволяє бюджет, тоді варто придивитись до електричних настільних пристроїв. Такі станки здатні виготовляти велику кількість цигарок одноразово. Якщо не потребуєте запасу, і готові кожного разу виготовляти свіжу самокрутку, тоді вам підійдуть пластикові станки. Вони мають малий розмір, що дозволяє завжди тримати машинку при собі.

Не забувайте про фільтр

Коли виготовляєте самокрутку, то обов’язково використовуйте фільтр. Якщо бажаєте лише механічної фільтрації, то обирайте паперовий варіант. Потрібна більше очищення диму ꟷ зверніть увагу на вугільні фільтрувальні елементи. Перевагу надайте класичному розміру. Принаймні на початку шляху курця. Далі можна експериментувати з різними діаметрами і довжинами.

Також, після деякого часу, можливо пробувати різні концентровані соуси для тютюну, фільтри з капсулами, різні види нарізки тютюну і щільності набивки. З досвідом навчитесь з першої спроби робити гарні цигарки і визначитеся з улюбленими ароматами і видати самокруток.

Прихильників самокруток так багато, через можливість в будь-який момент змінити звичний склад тютюнової суміші, самостійно додати нові складові, які зроблять процес паління різноманітнішим і приємнішим. Також перевагою самокруток є свіжість, оскільки виготовлення відбувається саме в той момент, коли в цигарці виникає необхідність. Якщо ж бажаєте створити цигарок про запас, тоді пропонуємо для зберігання самокруток придбати портсигари оптом в магазині Smoky Dogg.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності