Як обрати та як правильно користуватись машинками для самокруток

Як обрати та як правильно користуватись машинками для самокруток

Якщо вам потрібно все для самокруток в нашому інтернет-магазині можна придбати саме ті товари, котрі допоможуть значно полегшити процес тютюнопаління, зробивши його по-справжньому приємним та зручним.

Це стосується в тому числі й машинок для скручування саморобних сигарет в домашніх умовах. На ринку представлена велика кількість різноманітних пристроїв такого типу, при цьому далеко не всі розуміють, як же їх вибрати та як користуватись. Саме про це і піде мова нижче у даній статті.

Різноманіття пристроїв для скручування сигарет

Перш ніж купити верстат для самокруток, потрібно звернути увагу на те, що наразі на ринку знаходиться велика кількість різноманітних пристроїв, які відрізняються один від одного. Всі машинки можна розділити на дві великі категорії:

● ручні пристрої;

● напівавтоматичні пристрої.

Існують моделі, призначені як для класичних листів, так і для листів нестандартних розмірів. Сам пристрій може бути виготовлений з різноманітних матеріалів. Міцнішим з них є метал. При цьому пластикові моделі простіші в обслуговуванні. Від того, з чого саме виготовлений машинка, залежить довговічність та працездатність. Окремо варто звернути увагу на те, що кожний виробник додатково надає перелік аксесуарів та витратних матеріалів.

Основні переваги

Досить популярний останнім часом товар – це папір для самокруток зі смаком. Самокрутки, зроблені з його використанням, можна викурити за відносно короткий проміжок часу, адже вони відрізняються більш вираженим запахом та ароматом. Для формування цигарок краще використовувати машину — ручну або ж напівавтоматичну. Основні переваги таких пристроїв, представлених в нашому каталозі інтернет-магазину, наступні:

● висока якість;

●  проста конструкція;

●  легкість користування;

●  доступна вартість;

●  сучасний дизайн;

●  гарантія надійності.

Вам потрібен OCB папір для самокруток в Україні чи Харкові, тоді наші менеджери допоможуть вам вибрати найкращий матеріал. Крім цього, у нас можна придбати зручні в користуванні машинки, тютюн, гільзи та інше.

Як користуватись машинкою?

Якщо ви задумались про те, щоб купити верстат для самокруток, потрібно звернути увагу на особливості користування. Варто дотримуватись наступного алгоритму дій:

Засік між роликами потрібно забити тютюновую субстанцією. Це може бути як безпосередньо сам тютюн, так і різноманітні мікси — залежно від ваших уподобань.

Далі потрібно повернути ролики по годинниковій стрілці. Це дозволяє зібрати надлишки тютюну і розподілити його в засіку. До того ж таким чином суміш утрамбовується і рівномірно розміщується на папері.

Після перерахованих дій варто загорнути лист паперу з протилежної сторони. При цьому зона, що клеїться, повинна залишатися зверху.

Далі закрутити папір всередину таким чином, щоб сформувати цигарку. Дістати сигарету з машинки та можна використовувати виріб за призначенням.

Якщо вас цікавить машинка для самокруток OCB, ціна даного пристрою залежить від багатьох різноманітних факторів. До них можна віднести виробника аксесуару, матеріал виготовлення, функції, технічні особливості, конструкція тощо.

Звертайтесь по допомогу до наших менеджерів, вони допоможуть зробити правильний вибір.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності