Як пом'якшити тютюн та вибрати папір для виготовлення самокруток у домашніх умовах?

Як пом'якшити тютюн та вибрати папір для виготовлення самокруток у домашніх умовах?

Багато курців вважають за краще вирощування натурального тютюну купівлі цигарок у магазині. У такого процесу є кілька переваг, але в деяких умовах тютюнове листя може бути гірким, терпким або пекучим.

В результаті куріння не приносить задоволення. Є кілька причин, з яких вирощений тютюн втрачає аромат, але виправити це можна. Для цього використовують концентрований соус для обробки тютюну.

Методи пом'якшення тютюну

Для відновлення приємного смаку та ароматності тютюнового листя є кілька способів:

  • водний розчин гліцерину знижує гіркоту тютюну на 40-50%;
  • пропіленгліколь усуває неприємний смак при обробці сухого листя (у певній пропорції);
  • лимонний сік та мед – натуральні очищувачі, які надають тютюну цікавого аромату;
  • ароматизовані суміші – готові концентровані склади.

Останній варіант - найпростіший спосіб, як пом'якшити тютюн. Виробники реалізують концентрати, які дуже легко використати. Необхідно змішати їх зі спиртом або дистильованою водою і обробити отриманою сумішшю сухе тютюнове листя з пульверизатора. Після цього залишається почекати кілька днів і можна насолоджуватися якісним приємним тютюном.

Серед тютюнових сумішей користуються популярністю соуси від TOBACCHEM. Рецептура дозволяє змінити смакові та структурні властивості листя. Після обробки тютюн стає не тільки ароматнішим, але й безпечнішим – у процесі ферментації мінімізується кількість смол та неорганічних сполук у складі.

Особливості сигаретного паперу

Правильно виростити та ароматизувати тютюн – це лише півсправи на шляху до створення якісних цигарок у домашніх умовах. Любителі самокруток повинні розуміти, яким має бути папір для цигарок. Для цих цілей використовують спеціальний матеріал, який має певний набір властивостей:

  • висока опірність на розрив та розтягнення – збереження цілісності;
  • відсутність прозорості;
  • низький показник проникності повітря;
  • невелика та керована швидкість горіння;
  • світлий колір одержуваної золи.
  • Для виготовлення відповідної вимогам якості сигаретного паперу використовують перевірену сировину. Виробники використовують целюлозу, коноплі, льон. Це натуральні матеріали, які мають природну міцність.

При покупці сигаретного паперу для виготовлення самокруток треба виходити також із параметрів діаметра, кольору, щільності листа. Довіряти потрібно перевіреним виробникам, які багато років працюють на ринку продукції для курців.

Наприклад, папір для фільтрів сигарет у Києві краще купувати у нашому спеціалізованому інтернет-магазині. У нас можна знайти оригінальні товари, які постачаються безпосередньо від виробника.

Самокрутки, як і раніше, актуальні, адже вони прості у виготовленні. Їх можна наповнити такою кількістю тютюну, яку ви вважаєте за потрібне, та й використовувати можна натуральну сировину, якою не буде сумнівів.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності