Які бувають машинки для набивання сигаретних гільз?

Які бувають машинки для набивання сигаретних гільз?

Набивання сигаретних гільз може забрати у вас велику кількість сил, нервів і часу, але це тільки в тому випадку, якщо ви не використовуєте для цього відповідні інструменти — спеціальні машинки. Нині вони виконуються у різних конфігураціях, що дозволяє кожному підібрати собі найбільш підходящий тип.

У каталозі нашого інтернет-магазину Smoky Dogg Ви можете знайти кілька видів машинок для набивання сигарет, які можна розділити на дві великі категорії: OCB та OCB Micromatic. Які їх особливості? Чим вони різняться між собою? На що звертати увагу під час вибору? Про все це ви дізнаєтесь із цієї статті.

Машинки для набивання цигарок OCB

Попит на машинки для набивання цигарок OCB обумовлений, передусім, тим, що вони є порівняно дешевими. Далеко не кожен курець має можливість придбати собі дорогий апарат, який би в автоматичному режимі йому робив цигарки. Тому вибір найчастіше падає на простіші моделі OCB, які працюють у ручному режимі. Для багатьох людей це зовсім не є проблемою, оскільки залучення до процесу сприяє розслабленню та одержанню додаткового задоволення та свого роду релаксації.

Які ж переваги представлених в каталозі нашого сайту машинок OCB? До них відносяться такі їх плюси:

 1. Невелика ціна. У зв’язку з тим, що конструкція машинок для набивання цигарок OCB є досить простою, ціна таких пристроїв вас точно не налякає. Багато інших аксесуарів для курців потребують великих фінансових витрат.
 2. Можливість регулювання діаметра самокруток. Більшість машинок мають функцію налаштування. Це зумовлено тим, що одні люди віддають перевагу грубим цигаркам, інші — вибирають тонкі. На сайті ви можете знайти відповідні моделі, залежно від ваших потреб.
 3. Простота догляду. Для виробництва машинок використовується хороший пластик чи хромований метал. Якщо вони забруднюються, достатньо лише протерти вологою або сухою серветкою. Це легко можна зробити не тільки в домашніх умовах, а й, наприклад, перебуваючи у дорозі.

Каталог Smoky Dogg — це добірка якісних та надійних аксесуарів для куріння. Вони можуть привнести у ваше життя більше задоволення та розслаблення чим ви можете собі уявити. Не обмежуйте себе в маленьких душевних радощах: замовляйте товари на нашому сайті зараз і ви не пошкодуєте!


Машинки для створення самокруток OCB Micromatic

Даний тип машинок для набивання самокруток OCB Micromatic користується на нашому сайті не меншим попитом, незважаючи на більшу вартість. Ціна цього пристрою дещо вища, ніж звичайних ручних моделей. Це зумовлено його багатофункціональністю, напівавтоматичним режимом роботи та деякими іншими особливостями.

Які ж переваги вдосконаленої моделі машинки? До них належать такі:

 1. Висока швидкість створення самокруток. За декілька  хвилин за допомогою такого пристрою можна скрутити до 20 сигарет.
 2. Автоматичність процесу. Для того щоб почати роботу, достатньо лише вставити гільзу в апарат. Про все інше машинка подбає самостійно.
 3. Мінімізація ризику створення не дуже якісних самокруток. Це зумовлено тим, що людський фактор у згортанні паперу практично нівельований.

У нашому інтернет-магазині Smoky Dogg представлено декілька моделей машинок. Усі вони мають дуже просту систему управління, з якою здатний впоратися навіть новачок. У експертів із пристроєм взагалі не виникне жодних проблем. Варто зазначити, що наш сайт співпрацює лише з надійними постачальниками аксесуарів для куріння. Саме тому всі наші товари є оригінальними. Ми можемо гарантувати їхню відповідність заявленим технічним характеристикам та функціональним можливостям.


Що враховувати під час виборів?

У нашому інтернет-магазині є кілька типів машинок для набивання цигарок. Кожна з них має попит, тому що у всіх клієнтів різні переваги, потреби і можливості. Одним важлива багатофункціональність виробу, іншим ціна, третім зовнішній вигляд. У зв’язку з цим дуже важливо визначити базові фактори, які обов’язково слід враховувати під час вибору. Вони полягають у наступному:

 • зовнішній вигляд та дизайн;
 • матеріали виробництва;
 • функціональні можливості;
 • простота використання;
 • вартість;
 • особливості обслуговування;
 • легкість догляду.

Якщо врахувати всі ці фактори, ви зможете зробити зважений і обдуманий вибір машинки для набивання цигарок в домашніх умовах. Наші менеджери по роботі з клієнтами завжди готові прийти на допомогу, надавши безкоштовну консультацію щодо всіх товарів, представлених у каталозі сайту.

Не гайте часу — замовляйте якісні та надійні машинки для набивання сигаретних гільз просто зараз.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності