Якісна продукція для курців від відомих світових брендів

Якісна продукція для курців від відомих світових брендів

Куріння для багатьох людей зовсім не є буденною справою. Вони сприймають цей процес як особливий ритуал, у який вкладений той чи інший сенс. Саме тому для його організації варто підходити максимально відповідально. Мова йде про вибір товарів для паління: паперу, машинок, фільтрів, гільз, ароматичних засобів тощо.

Їх можна без проблем придбати на офіційному сайті нашого інтернет-магазину Smoky Dogg. На сторінці розміщена велика кількість дійсно якісних та перевірених часом товарів від найбільш відомих світових брендів у цій сфері. Якщо вам потрібен папір самокрутний, у нас ви його знайдете по доступній вартості з можливістю доставки по всій Україні

Популярні європейські бренди

Наш інтернет-магазин займається реалізацією продукції винятково популярних та відомих європейських брендів, котрі мають попит серед українських поціновувачів паління. Саме тому на сторінках сайту ви можете знайти цигарковий папір наступних торгових марок:

 • SMOKING;
 • DARK HORSE;
 • MASCOTTE;
 • RAW;
 • MAC BAREN;
 • GIZEH.
 • OCB;
 • COLUMBUS;
 • GULIWER

Для того щоб цигарковий папір купити в Києві, достатньо всього лиш вибрати потрібний вам товар, додати його до корзини та оформити відповідне замовлення на нашому сайту. Протягом короткого періоду часу він буде доставлений за вказаною вами адресою.

Чому вибір паперу для паління настільки важливий?

Папір для самокруток — це один з найголовніших елементів цигарки. Від того, наскільки він якісний, залежить, перш за все, можливість тримати форму. При цьому варто розуміти, що папір впливає і на багато інших факторів, серед яких варто виділити такі:

 • простота запалювання;
 • швидкість горіння;
 • смак та запах;
 • безпека під час паління.

У зв’язку з перерахованими факторами, вибір паперу впливає на сам процес куріння в цілому. На нашому сайті ви можете придбати все для самокруток, щоб зробити тютюнопаління максимально безпечним і приємним особисто для вас.

Що впливає на вартість паперу?

Перед тим, як замовити фільтри для самокруток, папір для скручування цигарок чи ароматизатори тютюну, потрібно проаналізувати вплив тих чи інших факторів на кінцеву вартість кожного з товарів. Це допоможе здійснити вибір товарів для куріння максимально відповідально.

Серед основних факторів, котрі мають вплив на вартість паперу, покупці нашого інтернет-магазину звертають увагу на наступні:

 • матеріал виготовлення;
 • розмір та форма;
 • товщина листів;
 • колір та ступінь відбілювання.

Якісний та натуральний папір для самокруток — це відповідальне ставлення до свого здоров’я, адже паління може зашкодити тим чи іншим системам організму людини. Це стосується насамперед системи дихання — бронхів та легень. Фахівці відзначають, що найкращим вважається менш вибілений папір, адже він до цього контактував з мінімальною кількістю хімічних речовин.

Форма паперу: основні види

Раніше багато людей не надавали значної ваги тому, який саме папір по його формі використовувати для скручування цигарок в домашніх умовах. Наразі ж є можливість придбати абсолютно різні типи листів, серед яких найбільшу популярність мають такі:

 1. Класичний папір. Він має вигляд листків прямокутної форми. Найчастіше їх збирають в «книжечку» для простоти використання. Кількість листів в ній може бути різною — в середньому 50 одиниць. Що стосується довжини, наразі є папір на 70, 78 та 110 мм. Перші два розміри є більш популярними.
 2. Папір зі зрізаними кутами. Основна його перевага — можливість просто та швидко скрутити без виникнення якихось труднощів з цим.
 3. Папір у вигляді кишеньки. Його часто використовують новачки, адже він не потребує спеціальних навичок. Курцю достатньо засипати тютюн у відповідний отвір, після чого — почати процес паління.
 4. Бланти. Назву цей вид паперу, який вперше з’явився у 80-х роках минулого століття, отримав завдяки торговій марці сигарет Phillies Blunt.

Вартість товарів сайту є нижчою, ніж у звичайних магазинах, адже для здійснення діяльності нам не потрібно орендувати приміщення чи платити великі кошти за комунальні послуги. Якщо говорити про фільтр Guliwer ціна на нього в нашому інтернет-магазині є максимально доступною. Це ж стосується багатьох видів цигаркового паперу від провідних європейських брендів представлених в каталозі.

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності