Папір для самокруток: особливості вибору

Папір для самокруток: особливості вибору

Може здатися, що папір самокрутковий не впливає на особливості сигарет, але насправді це не зовсім так. Від того, які аркуші використані для створення сигарети, залежить досить багато чого.

Саме тому експерти у сфері тютюнопаління радять відповідально підходити до вибору паперу і не купувати продукцію, керуючись тільки низькою ціною. Про правила вибору паперу для самокруток і піде мова нижче.

П'ять основних критеріїв вибору самокруток

На сайті нашого інтернет-магазину можна купити абсолютно все для самокруток. Головне - розуміти, на що звертати увагу. Фахівці вважають, що під час придбання паперу для створення сигарет у домашніх умовах варто враховувати таке:

Матеріал виготовлення

Нині на ринку можна знайти папір відразу декількох типів. Найбільш затребуваними вважають целюлозні, конопляні та лляні листи. Кожен із них має свої переваги та недоліки.

Розмір і форма аркушів

Від цього безпосередньо залежить те, яка кількість тютюну може поміститися в готовому виробі. Одні курці віддають перевагу великим самокруткам, інші ж - маленьким і тонким. Це особисте бажання і смак кожного.

Щільність паперу

Вона впливає на те, наскільки міцною і цілісною в підсумку буде самокрутка. Якщо щільність низька, існує ймовірність того, що сигарета в руках просто розпадеться під час куріння. Саме тому новачки без досвіду найчастіше віддають перевагу досить щільним листам.

Колір і аромат

Від них залежить те, наскільки приємним буде сигаретний дим. Варто враховувати, що велика кількість курців люблять самокрутки саме через специфічний запах тютюну, тому вони не користуються ароматичним папером для самокруток.

Використовуваний клей

Останнім часом виробники віддають свою перевагу повністю екологічним і безпечним для здоров'я людини речовинам. Тому в цьому разі варто враховувати лише те, наскільки добре клей склеює папір.

Якщо вас цікавить цигарковий папір, купити в Києві з доставкою по місту цей товар можна на нашому сайті за доступною вартістю всього за кілька кліків. Скористайтеся такою можливістю просто зараз і оформіть замовлення, зателефонувавши менеджерам або додавши товар у кошик.

Матеріали виробництва самокруток

Відповідальний вибір аксесуарів для самокруток впливає не тільки на настрій під час паління, а й на стан здоров'я. З цієї причини потрібно розуміти різницю між папером для сигарет, виконаним з різних матеріалів. Основні відмінні риси різних матеріалів представлені нижче:

Целюлозні листи

Їхнє виготовлення є одним із найпростіших. Саме тому вартість такого паперу досить низька. Целюлоза виготовляється з дерева. З цієї причини вона має сірий відтінок.

Такі аркуші тонкі й практично прозорі. Як правило, на їхніх упаковках відсутні будь-які додаткові позначення. Серед недоліків цього паперу варто відзначити його швидке тління, а також утворення великої кількості золи під час горіння.

Конопляні листи

Вони характеризуються своєю більшою щільністю порівняно з целюлозними. Саме тому вважаються більш зручними у своєму використанні. Як правило, такий папір не рветься під час згортання, яке відбувається максимально швидко і зручно.

Смак же таких аркушів є весь своєрідним. Він залишає приємний, злегка гіркуватий післясмак. Серед недоліків, що вирізняють конопляний папір, можна виділити високу ціну, яка на порядок більша, як порівняти з целюлозними листами.

Рисові листи

За своєю якістю та основними технічними характеристиками він практично нічим не поступається конопляному аналогу. При цьому експерти відзначають той факт, що ними переважно користуються професіонали, які мають значний досвід скручування самокруток.

Річ у тім, що рисовий папір є надзвичайно тонким, через що його листи рвуться в руках новачків. При цьому важливо врахувати також його екологічну чистоту, яка не надає тютюну будь-яких додаткових смакових якостей.

Під час вибору рисового паперу потрібно орієнтуватися виключно на перевірених виробників, оскільки на ринку повно підробок. Найкраще купувати такі листи в магазинах, які відповідають за свій товар.

Вам потрібно замовити фільтри для самокруток?

Ви хочете купити якісний папір для цигарок або ж вас привабила ціна на фільтри Guliwer? Звертайтеся до нас і побачите, що купувати продукцію для тютюнопаління на сайті Smoky Dogg набагато вигідніше, ніж на інших інтернет-ресурсах! Досвідчені менеджери допоможуть вам підібрати необхідну продукцію і оформити доставку товару в будь-який куточок країни.

Ми співпрацюємо з перевіреними транспортними компаніями, тому гарантуємо високу якість і оперативність доставки.

Пов'язані товари

Пов'язані статті

Коментарі

Написати коментар

Файли cookie і політика приватності

Ми використовуємо технології відстеження для збору інформації, включаючи дані про відвідування та геолокацію, з метою аналізу та покращення досвіду користувачів. Ви можете відмовитися або дати свою згоду на їх використання. Для додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою приватності. Політика конфіденційності